NirSolomin-Logo

דיברטיקוליטיס טיפול טבעי

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אורח החיים המערבי, ובמיוחד התזונה הלא מאוזנת, הביאו להתפתחות של מחלות מעי רבות. אחת מהן היא דיברטיקוליטיס, מחלת מעיים שנפוצה בארצות שבהן מקובלת תזונה דלה בסיבים ועשירה בשומן רווי. ההסתעפויות המתפתחות במעי הגס, במיוחד בצדו השמאלי, הופכות עם הזמן למודלקות וגורמות למגוון תסמינים לא נעימים בקרב החולים. המחלה יכולה לבוא לידי ביטוי בעוצמות התפרצויות שונות, החל ממצב כרוני שמציק קלות, ועוד למצב אקוטי הדורש התערבות תרופתית ואף כירורגית. דיברטיקוליטיס טיפול טבעי – רפואת עיכול אינטגרטיבית היא בעלת תוצאות מצוינות לטיפול בתופעה, שכן היא כוללת שינוי אורח חיים לצד חיזוק המערכת החיסונית. 

מהי דיברטיקוליטיס?

דיברטיקוליטיס
תזונה נכונה דיברטיקוליטיס

דיברטיקוליטיס היא אחת ממחלות המעיים והיא באה לידי ביטוי בהסתעפויות מודלקות במעי הגס. התסמינים העיקריים של דיברטיקוליטיס הם:

  • חום וחולשה – עלולים להגיע בהתקפים עם התפתחות הדלקת, והם גורמים לתחושה כללית גרועה.
  • כאב – בדרך כלל הכאב מופיע בצד שמאל התחתון של המעי הגס.
  • בעיות ביציאות – בעיות אלה יכולות לבוא לידי ביטוי בשלשול אך לעתים גם בעצירות.

חולים אחרים יכולים להתלונן על בחילות ואף עלולים להתרחש אצלם חסימות של המעי הגס כתוצאה מהידבקות איברים פנימיים לאזור המודלק במעי הגס.

טיפול בדיברטיקוליטיס או דיברטיקוליטיס טיפול טבעי

רפואת עיכול אינטגרטיבית מציעה כמה שיטות מוכחות לטיפול בבעיית דיברטיקוליטיס : אנו משתמשים בתבלינים ייעודיים, שהם בעלי ניסיון קליני מוכח בשיפור בעיות שונות במערכת העיכול. במקביל, ניתנים לחולה צמחי מרפא המקלים על הכאב ומחזקים את המערכת החיסונית שלו. טיפול משלים נוסף הוא הדיקור, המסייע להמרצת מחזור הדם ולחיזוק מערכת החיסון, כדי למנוע התפרצויות של התופעה בעתיד. אף לנושא השינוי התזוני משמעות, שכן ניתן להקל על התסמינים ואף לפתור את הבעיה באמצעות הימנעות ממזונות מסוימים כגון קפאין ואלכוהול, וצריכה של מזונות אחרים המועילים לתהליך ההחלמה של המעי.

אנו במרפאתו של ניר סלומון בעלי ניסיון בטיפול בתופעת דיברטיקוליטיס ומזמינים אתכם לפגישת ייעוץ. במהלך הפגישה נבדוק את הרקע הרפואי שלכם, את עוצמת ותדירות ההתפרצויות ונתאים לכם טיפול מותאם אישית, כדי לסייע לכם לפתור את הדלקת. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר, נציג מטעמו של ניר סלומון ישוב אליכם עם כל הפרטים הנחוצים לכם.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים