NirSolomin-Logo

דלקת בקיבה הסימפטומים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אם אתם סובלים מתופעה של דלקת בקיבה סימפטומים, עליכם לדעת כי יש אפשרות להקל על מצבכם. מצבים שונים גורמים לתסמינים שונים של דלקת בקיבה, החל מהקאות, כאבי בטן ואף חום, ויש לבדוק ממה הם נגרמו ומה ניתן לעשות כדי להקל על המצב ואף לפתור את המצב. רפואה אינטגרטיבית, העושה שימוש במגוון פתרונות, מסייעת במצב ומחזקת במקביל את המערכת החיסונית של האדם.

הגורמים לדלקת בקיבה סימפטומים

דלקת בקיבה נקראת גסטריטיס והיא נגרמת ממגוון גורמים. בקיבה יש מעטפת המונעת להרגיש את עוצמתם של מיצי הקיבה החזקים הפועלים בזמן העיכול. מעטפת זו מורכבת מכמה שכבות ויש כמה מצבים שבהם היא נפגעת ומתפתחת בה דלקת שנקראת גסטריטיס. הגורמים למצב יכולים להיות חיידקים כגון חיידק ההליקובטור, חשיפה לחומרים כימיים שונים, תגובות אלרגיות ואף תופעות ניווניות. בכל המצבים הללו סובל האדם מסימפטומים הנעים מתחושות לא נעימות ועד לתחושת חולי של ממש. התסמינים משתנים לפי תדירות ההתקפים וחומרתם.

דלקת בקיבה סימפטומים

דלקת בקיבה סימפטומים
על דלקת בקיבה סימפטומים

הסימפטומים הקשורים לדלקת בקיבה הם:

  • בחילות, היעדר תיאבון – הדלקת ברירית עלולה לגרום לתופעות של בחילות ,עד כדי היעדר תיאבון וירידה במשקל.
  • כאב – הגסטריטיס מאופיינת בתחושת שריפה ובעירה בחלקה העליון של הקיבה.
  • דימום – במצבים קיצוניים וחריפים, עלול להופיע דימום בהקאה או ביציאה.

בכל מקרה של דלקת בקיבה תסמינים, על האדם לגשת לטיפול ולפתור את הבעייה, שכן ללא סיוע היא עלולה להפוך לכרונית ולהמשיך למשך שנים.

ניר סלומון מטפל בשיטה של רפואה אינטגרטיבית, הלוקחת בחשבון את מצב מערכת החיסון של האדם, הגורם לגסטריטיס, הקלה על התסמינים, כמו גם פתרון הבעיה. אנו מייעצים על שינוי אורח חיים כולל הימנעות מעישון ושתיית אלכוהול מתונה, כדי לא להחריף את מצב דלקת בקיבה סימפטומים וכדי שניתן יהיה לטפל בכם ביעילות.

אם ברצונכם לשמוע על פתרונות במצב של דלקת בקיבה סימפטומים, אנא התקשרו או השאירו פרטיכם באתר ונחזור אליכם עם פרטים נוספים.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים