אם אתם סובלים מתופעה של דלקת בקיבה סימפטומים, עליכם לדעת כי יש אפשרות להקל על מצבכם. מצבים שונים גורמים לתסמינים שונים של דלקת בקיבה, החל מהקאות, כאבי בטן ואף חום, ויש לבדוק ממה הם נגרמו ומה ניתן לעשות כדי להקל על המצב ואף לפתור את המצב. רפואה אינטגרטיבית, העושה שימוש במגוון פתרונות, מסייעת במצב ומחזקת במקביל את המערכת החיסונית של האדם.

הגורמים לדלקת בקיבה סימפטומים

דלקת בקיבה נקראת גסטריטיס והיא נגרמת ממגוון גורמים. בקיבה יש מעטפת המונעת להרגיש את עוצמתם של מיצי הקיבה החזקים הפועלים בזמן העיכול. מעטפת זו מורכבת מכמה שכבות ויש כמה מצבים שבהם היא נפגעת ומתפתחת בה דלקת שנקראת גסטריטיס. הגורמים למצב יכולים להיות חיידקים כגון חיידק ההליקובטור, חשיפה לחומרים כימיים שונים, תגובות אלרגיות ואף תופעות ניווניות. בכל המצבים הללו סובל האדם מסימפטומים הנעים מתחושות לא נעימות ועד לתחושת חולי של ממש. התסמינים משתנים לפי תדירות ההתקפים וחומרתם.

דלקת בקיבה סימפטומים

דלקת בקיבה סימפטומים
על דלקת בקיבה סימפטומים

הסימפטומים הקשורים לדלקת בקיבה הם:

  • בחילות, היעדר תיאבון – הדלקת ברירית עלולה לגרום לתופעות של בחילות ,עד כדי היעדר תיאבון וירידה במשקל.
  • כאב – הגסטריטיס מאופיינת בתחושת שריפה ובעירה בחלקה העליון של הקיבה.
  • דימום – במצבים קיצוניים וחריפים, עלול להופיע דימום בהקאה או ביציאה.

בכל מקרה של דלקת בקיבה תסמינים, על האדם לגשת לטיפול ולפתור את הבעייה, שכן ללא סיוע היא עלולה להפוך לכרונית ולהמשיך למשך שנים.

ניר סלומון מטפל בשיטה של רפואה אינטגרטיבית, הלוקחת בחשבון את מצב מערכת החיסון של האדם, הגורם לגסטריטיס, הקלה על התסמינים, כמו גם פתרון הבעיה. אנו מייעצים על שינוי אורח חיים כולל הימנעות מעישון ושתיית אלכוהול מתונה, כדי לא להחריף את מצב דלקת בקיבה סימפטומים וכדי שניתן יהיה לטפל בכם ביעילות.

אם ברצונכם לשמוע על פתרונות במצב של דלקת בקיבה סימפטומים, אנא התקשרו או השאירו פרטיכם באתר ונחזור אליכם עם פרטים נוספים.