רבים מחפשים חומר על דלקת בקיבה תסמינים ומבקשים פתרון לבעייתם. דלקת בקיבה עלולה לנבוע מגורמים שונים וראשית יש לבצע בדיקה רפואית מקיפה באמצעות רופא המשפחה שלכם. לאחר סקירת מצבכם הרפואי ואבחון, נשמח להציע לכם רפואת עיכול אינטגרטיבית, המתחשבת באבחון ובטיפול התרופתי שהוצע לכם.

דלקת בקיבה תסמינים

דלקת בקיבה תסמינים
דלקת בקיבה תסמינים וטיפול

נתונים על דלקת בקיבה תסמינים מצביעים על מגוון תופעות, החל מכאבים שונים, דרך התכווצויות בבטן ואף חום. גסטריטיס, דלקת בקיבה, עלולה להיות על רקע חיידקי, כלומר חיידק הליקובקטור פילורי ששורד בקיבה על אף החומציות שבה. גורמים נוספים הם נגיפים או פטריות שתוקפים אנשים עם מערכת חיסון חלשה וגורמים נוספים. התסמינים נעים על קשת רחבה של תופעות:

  • כאבים – הכאבים תוקפים בדרך כלל בבטן העליונה וכוללים כאבים חדים לצד תחושת שריפה.
  • אובדן תיאבון – נובע בגלל הכאבים או בגלל הבעיה עצמה. אובדן תיאבון הוא מצב שעלול לפגוע בבריאותם של ילדים קטנים, חולים כרוניים ואף קשישים ולכן יש לבדוק אותו באופן יסודי.
  • דימום והקאות – במצבים קיצוניים עלולה הדלקת בקיבה אף לגרום לדימום שגורם להקאה דמית או ליציאה שחורה. אלה הם מצבי חירום שמצריכים בדיקה רפואית דחופה אצל רופא המשפחה ואף מיון.

בכל מקרה ובו אתם סובלים מדלקת בקיבה, עליכם להגיע לרופא המשפחה כדי לבצע בדיקות מקיפות ולשלול מצבי חירום או מחלות קשות.

טיפול בדלקת בקיבה

אנו במרפאתו של ניר סלומון מאמינים בשיתוף פעולה בין הרפואה הרגילה לבין הרפואה המשלימה, וקוראים לכך רפואה אינטגרטיבית. לשם כך אנו משתפים פעולה עם רופאים, בתי חולים ומוסדות מחקריים ומשלבים פעולה בהתאמת הטיפול לכל מטופל ומטופל עם ההוראות שקיבלו מהרופאים שלהם.

אנו מציעים מגוון טיפולים מסיייעים כגון דיקור שמחזיר את האיזון לגוף, משפר את התנועתיות במערכת העיכול ומשפר דלקות. אנו מתאימים לכל מטופל מערך של צמחי מרפא, כולל טיפול באמצעות כורכומין שנמצא יעיל בריפוי דלקות. אנו גם מייעצים לתזונה נכונה שיכולה לשפר מצבים של קיבה עצבנית ודלקות בקיבה. במסגרת זו נייעץ לכם לעבור לתזונה מלאה, תזונה עם הרבה ירקות ופירות, הימנעות מעישון, הימנעות מצריכה מרובה של אלכוהול וקפה ועוד.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על דלקת בקיבה תסמינים ועל מערך הטיפול האינטגרטיבי שאנו מציעים. אנא השאירו פרטים באתר של ניר סלומון או התקשרו אלינו למידע נוסף.