NirSolomin-Logo

דלקת בקיבה תסמינים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

רבים מחפשים חומר על דלקת בקיבה תסמינים ומבקשים פתרון לבעייתם. דלקת בקיבה עלולה לנבוע מגורמים שונים וראשית יש לבצע בדיקה רפואית מקיפה באמצעות רופא המשפחה שלכם. לאחר סקירת מצבכם הרפואי ואבחון, נשמח להציע לכם רפואת עיכול אינטגרטיבית, המתחשבת באבחון ובטיפול התרופתי שהוצע לכם.

דלקת בקיבה תסמינים

דלקת בקיבה תסמינים
דלקת בקיבה תסמינים וטיפול

נתונים על דלקת בקיבה תסמינים מצביעים על מגוון תופעות, החל מכאבים שונים, דרך התכווצויות בבטן ואף חום. גסטריטיס, דלקת בקיבה, עלולה להיות על רקע חיידקי, כלומר חיידק הליקובקטור פילורי ששורד בקיבה על אף החומציות שבה. גורמים נוספים הם נגיפים או פטריות שתוקפים אנשים עם מערכת חיסון חלשה וגורמים נוספים. התסמינים נעים על קשת רחבה של תופעות:

  • כאבים – הכאבים תוקפים בדרך כלל בבטן העליונה וכוללים כאבים חדים לצד תחושת שריפה.
  • אובדן תיאבון – נובע בגלל הכאבים או בגלל הבעיה עצמה. אובדן תיאבון הוא מצב שעלול לפגוע בבריאותם של ילדים קטנים, חולים כרוניים ואף קשישים ולכן יש לבדוק אותו באופן יסודי.
  • דימום והקאות – במצבים קיצוניים עלולה הדלקת בקיבה אף לגרום לדימום שגורם להקאה דמית או ליציאה שחורה. אלה הם מצבי חירום שמצריכים בדיקה רפואית דחופה אצל רופא המשפחה ואף מיון.

בכל מקרה ובו אתם סובלים מדלקת בקיבה, עליכם להגיע לרופא המשפחה כדי לבצע בדיקות מקיפות ולשלול מצבי חירום או מחלות קשות.

טיפול בדלקת בקיבה

אנו במרפאתו של ניר סלומון מאמינים בשיתוף פעולה בין הרפואה הרגילה לבין הרפואה המשלימה, וקוראים לכך רפואה אינטגרטיבית. לשם כך אנו משתפים פעולה עם רופאים, בתי חולים ומוסדות מחקריים ומשלבים פעולה בהתאמת הטיפול לכל מטופל ומטופל עם ההוראות שקיבלו מהרופאים שלהם.

אנו מציעים מגוון טיפולים מסיייעים כגון דיקור שמחזיר את האיזון לגוף, משפר את התנועתיות במערכת העיכול ומשפר דלקות. אנו מתאימים לכל מטופל מערך של צמחי מרפא, כולל טיפול באמצעות כורכומין שנמצא יעיל בריפוי דלקות. אנו גם מייעצים לתזונה נכונה שיכולה לשפר מצבים של קיבה עצבנית ודלקות בקיבה. במסגרת זו נייעץ לכם לעבור לתזונה מלאה, תזונה עם הרבה ירקות ופירות, הימנעות מעישון, הימנעות מצריכה מרובה של אלכוהול וקפה ועוד.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על דלקת בקיבה תסמינים ועל מערך הטיפול האינטגרטיבי שאנו מציעים. אנא השאירו פרטים באתר של ניר סלומון או התקשרו אלינו למידע נוסף.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים