דלקת בקיבה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אנו מציעים ייעוץ וטיפול אינטגרטיבי במצבים של דלקת בקיבה. אלה הם מצבים שעלולים להתרחש כתוצאה מבעיות שונות, החל ממחלה קשה ועד לתסמונת המעי הרגיז. אנו בודקים את הרקע הרפואי של המטופל ומציעים לו טיפול שמשלים את מערך הטיפול הכולל שקיבל מרופא המשפחה ומרופאים אחרים. אנו מאמינים כי באמצעות רפואה אינטגרטיבית, ניתן  לשפר את התסמינים ולסייע לסובל מהם ובמקרים רבים אף לפתור את הבעיה.

דלקת בקיבה

דלקת בקיבה
דלקת בקיבה טיפול אינטגרטיבי

דלקת בקיבה יכולה לנבוע ממגוון מצבים: מחלה קשה כגון גידול ממאיר שגורם לבעיות ולתסמינים במערכת העיכול; מחלות כרוניות כגון קוליטיס או מחלת קרוהן, שמתבטאות בתסמינים שונים ובבעיות לאורך כל מערכת העיכול; כיב קיבה שגורם לכאבים ומפריע לשגרת היום יום של הלוקים בו; תסמונת המעי הרגיז שגורמת ללא כל סיבה נראית לעין לבעיות עיכול ולכאבים ומצבים נוספים.

אנו בודקים את כל התיק הרפואי של המטופל ועוברים על ההיסטוריה הרפואית שלו. איזה טיפול תרופתי הוא מקבל, מהן האבחנות המדויקות שלו, מה מצבו הגופני וכך הלאה. לפי זה נתאים לו טיפול אינטגרטיבי שמשתלב עם הטיפול שהוא מקבל עד עתה.

טיפול בדלקת בקיבה

ניתן לטפל בתופעת דלקת בקיבה בעזרת כמה דרכים:

  • דיקור – הדיקור מחזק את המערכת החיסונית, פותח חסימות, משפר תנועתיות ומקל על כאבים. מעצם טבעו הוא מקל על מתח, והדבר מרפה את שרירי מערכת העיכול ומסייע לכאבים ולהיווצרות של דלקות.
  • צמחי מרפא – אלה מסייעים לרפא דלקת, במיוחד הכורכומין שנחקר רבות ברחבי העולם ונמצא כבעל תכונות אנטי דלקתיות.
  • שינוי תזונתי – לפעמים ניתן לסייע ולהקל על תופעת דלקת בקיבה באמצעות תזונה נכונה מותאמת אישית. הפחתה של צריכת אלכוהול וקפה, מניעת עישון, צריכת סיבים, ירקות ופירות מסייעים ויכולים להקל על המטופל.

אנו גם ממליצים להימנע מסטרס העלול להחמיר כאבים ובעיות במערכת העיכול. נשמח לעמוד לרשותכם כדי לייעץ ולהתאים עבורכם טיפול. אנו מאמינים ברפואה אינטגרטיבית הרואה במערך הרפואי כשלם. אנו פועלים לצד הרפואה הקונבנציונאלית, תוך התחשבות באבחנות ובטיפול הרפואי שקיבל המטופל מרופאיו.

נשמח לקבוע לכם פגישת ייעוץ, אנא התקשרו למרפאתו של ניר סלומון או השאירו פרטים באתר, ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

 

לשיחה וקביעת תור במרפאה של ניר סלומון מלאו פרטים
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים