NirSolomin-Logo

דלקת מעיים תסמינים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

דלקת מעיים מהם התסמינים?

דלקת מעיים היא מצב שעלול להיגרם מגורמים שונים ולהיות דלקת מעיים תסמינים קצרת טווח או בעיה ממושכת. גורמים כגון וירוסים וחיידקים גורמים להתפרצות מחלות מעיים נקודתיות, הגורמות למחלה של תקופה מוגדרת. לעומת זאת ישנם מצבים כרוניים, כגון מחלת קרוהן או קוליטיס או מצב כגון דיברקוליטיס, היכולים לגרום לתסמינים קשים לאורך זמן. התסמינים כוללים מגוון תופעות, כגון:

בחילות הקאות וחום – תופעות אלה עלולות להופיע בדרגות חומרה שונות, ולהפר את שגרת חייו של האדם.
חולשה, אנמיה עייפות – תסמינים אלה יכולים להופיע עם פרוץ הדלקת במעי או לאורך זמן, כתוצאה מהמצב הדלקתי הממושך.
בעיות פרקים, פריחה – אלה תסמינים העלולים להופיע לאורך זמן שבו האדם סובל מדלקת במעיים והם נובעים מההשפעה של הדלקת על אברים אחרים בגוף.
המקור תסמינים אלה ואחרים הובעים או ישירות מהבעיה עצמה, או שהם תופעות לוואי שלה כמו אנמיה, עייפות וחולשה. האדם יכול לסבול ממגוון תסמינים לאורך שנים במידה והבעיה לא נפתרה.

טיפול בתסמינים של דלקת מעיים

אנו מאמינים כי יש לטפל הן בתסמינים והן בבעיה.
רפואה אינטגרטיבית הלוקחת בחשבון את מקור הבעיה, התסמינים הספציפים למטופל ומצבו הבריאותי הכללי, יכולה להתמודד עם דלקת מעיים, אף דלקות מעיים כרוניות.

ניר סלומון מטפל באמצעות רפואה סינית, המשלבת דיקור סיני, טיפול בצמחי מרפא ואף בתבלינים ייעודיים.
הטיפול ניתן לאחר סקירת מצבו של האדם, התסמינים שמהם הוא סובל, הטיפולים שניתנו לו בעבר ומצב מערכת החיסון שלו. הטיפול ניתן במקביל לייעוץ כללי על שינוי אורח חיים לתזונה נכונה, פעילות גופנית בהתאם למצב והימנעות מעישון ומצריכת אלהוכול מוגזמת.

השילוב בין רפואה אינטגרטיבית ושמירה על אורח חיים בריא יכול להקל על התסמינים של דלקת במעיים הנגרמת ממגוון סיבות ולהעניק לאדם שגרה בריאה ונוחה.
אנא השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו, ונשמח לספר לכם פרטים נוספים על רפואה אינטגרטיבית בטיפול במצב של דלקת מעיים תסמינים.

דלקת במעיים

דלקת במעיים נגרמת ממגוון גורמים. החל ממחוללים זיהומיים, דרך מחלות כרוניות ועד לדלקת הנלווית למצבים רפואיים אחרים. יש סוגים שונים של דלקות במעיים, כאשר האדם עלול לסבול מטווח של תסמינים. התסמינים יכולים להיות שלשולים, הקאות, כאבי בטן ואף יציאות דמיות. רפואת עיכול אינטגרטיבית מציעה אבחון וליווי של החולה באמצעות שילוב של דרכי טיפול שונות, טבעיות ובטוחות לחלוטין. אנו מציעים טיפול בצמחי מרפא ייעודים, תבלינים כגון כורכום, דיקור ואף ייעוץ תזונתי. אם מדובר בילדים אנו מתאימים את הטיפול והייעוץ התזונתי לפי שלב ההתפתחות של הילד. כל הטיפולים שאנו מציעים לא כוללים סטירואידים והם ללא תופעות לוואי.

מחלות כרוניות – כגון מחלת קרוהן או קוליטיס כיבית. מצבים אלה יכולים לפגוע במקטעים שונים לאורך מערכת העיכול, תלוי בסוג המחלה. הפתרון הוא תרופתי אם כי יש מטופלים הנזקקים גם להתערבות כירורגית.
בעיות מבניות – כגון דיברטיקוליטיס, שהן הסתעפויות במעיים העלולות לייצר דלקת כרונית.
מחוללים זיהומים – יש כמה חיידקים ווירוסים שעלולים לגרום למצבים של דלקות במעיים. אף טפילים מסוימים עלולים להביא למצב זה.
לכל אחת מהבעיות יש טיפולים המותאמים לה. אם מדובר במחוללים זיהומיים יוצע לחולה טיפול אנטיביוטי ממושך, אם מדובר במחלות כרונית יש תרופות חזקות ולעתים יש צורך אף בהתערבות כירורגית.

טיפול אינטגרטיבי בדלקת במעיים

אנו במרפאה של ניר סלומון מציעים טיפול אישי כהשלמה לטיפול הרגיל. רפואת עיכול אינטגרטיבית לוקחת בחשבון את מצבו הבריאותי הכללי של האדם, את מצב המערכת החיסונית שלו וחומרת התסמינים שמהם הוא סובל. אנו מציעים טיפול בצמחי מרפא המרגיעים את התסמינים ואף מונעים התלקחויות בעתיד. נוסף על כך אנו משלבים בטיפול תבלינים ייעודיים כגון כורכום, שנמצא בעל תכונות מרפאות ייחודיות. הטיפול מלווה גם בדיקור שמחזק את המערכת החיסונית ואף בייעוץ תזונתי, המותאם לכל אדם לפי גילו ומצבו הגופני.

נשמח לספר לכם פרטים נוספים על רפואת עיכול אינטגרטיבית במצבים של דלקת במעיים. אנא התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע הדרוש לכם.

דלקות מעיים נגרמות בשל גורמים שונים ויש לאבחן במדויק את מצבו של המטופל וממה נגרמה בעייתו.

הן יכולות להיות זמניות, כתוצאה של הידבקות בווירוס או חיידק, או יכולות להיות מצבים כרוניים המצריכים התערבות רפואית. התסמינים של דלקת במעי יכולים להיות בדרגות חומרה קשות ולכלול הקאות, בחילות, חום ועוד.
רפואה אינטגרטיבית שמה את הדגש על טיפול בתסמינים, טיפול בבעיה וחיזוק מערכת החיסון של האדם.

אם חיפשת פיתרון או מידע בנושא חיידק במעיים תסמינים – אנו מזמינים אותך לשיחת יעוץ אצל ניר סלמון

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים