NirSolomin-Logo

דלקת מעיים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

יש כמה מצבים הגורמים דלקת מעיים לאנשים בגילאים שונים. החל ממחוללים זיהומיים ועד למחלות כרוניות. גם מגוון התסמנים שונה מאחד לשני ואף אותו אדם עלול לחוש תסמינים שונים לאורך התקופות שמהן הוא סובל מהתופעה. רפואת עיכול אינטגרטיבית מציעה שילוב בין ריפוי טבעי לבין הדרכה לאורח חיים נכון, שמסייע בחיזוק המערכת החיסונית, מקל על תסמינים ומונע התלקחות של הדלקת בעתיד. 

דלקת מעיים

דלקת מעיים

דלקת מעיים נובעת מכמה סיבות, כאשר התסמינים שלה עלולים להיות שונים מאחד לשני:

  • מחלות מעיים כרוניות – במחלות אלה נכללות קרוהן, קוליטיס ועוד. קרוהן עלולה לגרום לדלקת לכל אורך המערכת החיסונית ואילו קוליטיס לרוב מתמקדת במקום אחד.
  • מחוללים זיהומיים – חיידקים, וירוסים ואף טפילים עלולים לגרום למצב של דלקת מעיים בדרגות חומרה שונות. למשל חיידק ההליקובקטר שגורם לכיבים בקיבה או וירוסים שגורמים לדלקת מעיים חריפה.
  • מצבי חירום – אף מצבי חירום כגון דלקת בלבלב או אבנים בכיס מרה עלולים לגרום לדלקת במעייים ואלה מצבים שדורשים התערבות רפואית מיידית ואף כירורגית.

יש לבצע בדיקה רפואית מדוקדקת כדי לדעת ממה נובעים התסמינים השונים שעליהם מדווח האדם. אחרי שנשללו מצבי חירום ניתן להתאים למטופל טיפול ארוך טווח, הכולל שילוב בין כמה שיטות טיפול טבעיות.

רפואת עיכול אינטגרטיבית

הרפואה האינטגרטיבית רואה באדם כשלם וגורסת כי מערכות הגוף תלויות זו בזו ומשפיעות אחת על השנייה, גם אם על פניו נראה שאינן קשורות. משום כך אנו שמים את הדגש על חיזוק המערכת החיסונית של המטופל, לצד הקלה בתסמינים והדרכה לאורך חיים נכון. אנו משלבים דיקור סיני שיעיל גם בקרב ילדים המוכנים לשתף פעולה, תבלינים ייעודיים ככורכום שנמצא כמרפא דלקות ובעיות עיכול, צמחי מרפא שמקלים על התסמינים ואף הדרכה לתזונה נכונה, המותאמת לכל מטופל לפי גילו ומצבו הגופני.

דלקת מעיים עלולה להיות מצב חד פעמי שנגרם בגלל מחולל זיהומי אך גם מצב כרוני שהאדם סובל ממנו לאורך זמן. מצב זה עלול לגרום לדכדוך ואף לדיכאון, שכן דלקת במעיים מלווה בתסמינים כגון הקאות, כאבי בטן, יציאות לא סדירות, שלשולים, ירידה במשקל ואף חולשה רבה. נשמח לסייע לכם בהתאמת רפואת עיכול אינטגרטיבית למצבכם הגופני. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר אלינו ישירות.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים