NirSolomin-Logo

הרשמה לסדרת הרצאות / הרצאות בודדות:

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון
"תובנות מהקליניקה"

הנכם מוזמנים לסדרת הרצאות מעמיקות על המציאות הקלינית בטיפול בהפרעות עיכול מורכבות

מפגשים אלו ייתנו לכם כלים חדשים לאבחנה וטיפול דרך תנועת האדמה.
טיפול בהפרעות מורכבות של מערכת העיכול 

החזר ושטי (ריפלוקס) על המרצה:
ניר סלומון –  מומחה לרפואת עיכול אינטגרטיבית 

בשנים האחרונות אני מקדיש את מירב הזמן והמאמץ לאבחון וחקירה של דרכים חדשות שבהן ניתן להבין, לאבחן ולטפל במחלות המעי הדלקתיות בעזרת צמחים, כורכומין ייעודי, דיקור ותזונה. שיטת הטיפול האינטגרטיבית יצרה מהפכה של ממש בטיפול במחלות אלו.
זכיתי להציג מחקרים קליניים בינלאומיים שעסקו בטיפול אינטגרטיבי למחלות מעי דלקתיות ואת הגישה הטיפולית אותה פיתחתי, בכנסים רפואיים מובילים בארץ ובעולם. הרשמה לסדרת הרצאות / הרצאות בודדות:

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם    

         לוגו סמל  ניר סלומון | רפואת עיכול אינטגרטיבית

3לוגו-סמל  תאריך: 6.11.16 | שעות המפגש: 19:00-22:00 

3לוגו-סמל  מס' מפגשים: 10 | עלות מפגש: 140 ש"ח | הנחה לסדרה 

3לוגו-סמל כתובת: מרכז " דרך האדמה" | המדגרה 1, בית חירות 

3לוגו-סמל טלפון: 03-67441067, שלוחה 2 | פקס: 03-67441068      

         

 

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים