NirSolomin-Logo

טיפול בבעיות במערכת העיכול

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

מערכת העיכול היא מערכת מסועפת ומורכבת. היא רגישה למחלות אוטואימוניות, מחוללים זיהומים והשפעות סביבתיות. יש אנשים שלא יסבלו מכל תופעה במערכת העיכול שלהם, אולם לעומתם אחרים יסבלו מדרגות חומרה שונות של תופעות, החל מבחילה, כאבים, צרבות ואף בעיות רציניות יותר. טיפול בבעיות במערכת העיכול מציעה ראייה הוליסטית ושלמה של האדם, כולל פתרון לבעיה הספציפית, חיזוק מערכת החיסון ומניעת התפרצויות בעתיד. אנו מציעים פורמולות, דיקור ותבלינים ייעודיים, הניתנים לכל מטופל לאחר סקירת מצבו הגופני והטיפול שמתאים לו. 

בעיות במערכת העיכול – תסמינים

טיפול בבעיות במערכת העיכול
טיפול בבעיות במערכת העיכול פרטים

טיפול בבעיות במערכת העיכול מתאים לכמה מצבים ויש לאבחן כל אחד לפי הבעיה שלו וחומרת ההתפרצות:

  • ריפלוקוס – ריפולוקס הוא מצב ובו עולים מיצי הקיבה אל הוושט, כתוצאה מבעיות בשוער הקיבה. הדבר עלול לגרום לבחילות, כאבים ותחושת צרבת חזקה.
  • דלקת במעיים – תופעה זו מתרחשת כתוצאה מסיבות שונות. החל ממחלות אוטואימוניות כמו מחלת קרוהן, עד למחוללים זיהומים שונים. התוצאה היא כאבים, חוסר נוחות ותופעות קליניות אחרות.
  • דיברטיקוליטיס – תופעה ובה קיימות הסתעפויות במעי הגס, שעלולות להתפתח לדלקת כרונית.

יש עוד מגוון תופעות המתרחשות ברחבי מערכת העיכול, וכדאי לדעת שהרפואה האינטגרטיבית היא בעלת כלים אפקטיביים לטפל בהן.

טיפול בבעיות במערכת העיכול

אנו במרפאתו של ניר סלומון מציעים טיפול באמצעות רפואה אינטגרטיבית הכוללת צמחי מרפא, תבלינים בעלי השפעות מוכחות ואף ייעוץ תזונתי. אנו מאמינים כי לאורח חייו של האדם, לתזונתו ולחיזוק המערכת החיסון יש השפעות רבות על התפרצויות של בעיות במערכת העיכול. אנו אף מציעים טיפול במצבים של מחלות כרוניות ויכולים להקל על המצב.

ניר סלומון הוא מומחה לבעיות במערכת העיכול ואף הקים את המערך לטיפול אינטגרטיבי ורפואה סינית בבית החולים שיבא, תל השומר. רפואה אינטרגטיבית היא רפואה המותאמת אישית לאדם, לפי הבעיה שהוא סובל ממנה, מצבו הגופני וחומרת ההתקף הנוכחי. אנו מתאימים לכל אחד טיפול בבעיות במערכת העיכול באופן אישי, כך שיהיה בעל השפעות אפקטיביות הן בטווח הקרוב והן לטווח הרחוק במניעת התקפים נוספים. נשמח לספק לכם פרטים נוספים, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמו של ניר סלומון יחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים