טיפול בבעיות במערכת העיכול

מערכת העיכול היא מערכת מסועפת ומורכבת. היא רגישה למחלות אוטואימוניות, מחוללים זיהומים והשפעות סביבתיות. יש אנשים שלא יסבלו מכל תופעה במערכת העיכול שלהם, אולם לעומתם אחרים יסבלו מדרגות חומרה שונות של תופעות, החל מבחילה, כאבים, צרבות ואף בעיות רציניות יותר. טיפול בבעיות במערכת העיכול מציעה ראייה הוליסטית ושלמה של האדם, כולל פתרון לבעיה הספציפית, חיזוק מערכת החיסון ומניעת התפרצויות בעתיד. אנו מציעים פורמולות, דיקור ותבלינים ייעודיים, הניתנים לכל מטופל לאחר סקירת מצבו הגופני והטיפול שמתאים לו. 

בעיות במערכת העיכול – תסמינים

טיפול בבעיות במערכת העיכול
טיפול בבעיות במערכת העיכול פרטים

טיפול בבעיות במערכת העיכול מתאים לכמה מצבים ויש לאבחן כל אחד לפי הבעיה שלו וחומרת ההתפרצות:

  • ריפלוקוס – ריפולוקס הוא מצב ובו עולים מיצי הקיבה אל הוושט, כתוצאה מבעיות בשוער הקיבה. הדבר עלול לגרום לבחילות, כאבים ותחושת צרבת חזקה.
  • דלקת במעיים – תופעה זו מתרחשת כתוצאה מסיבות שונות. החל ממחלות אוטואימוניות כמו מחלת קרוהן, עד למחוללים זיהומים שונים. התוצאה היא כאבים, חוסר נוחות ותופעות קליניות אחרות.
  • דיברטיקוליטיס – תופעה ובה קיימות הסתעפויות במעי הגס, שעלולות להתפתח לדלקת כרונית.

יש עוד מגוון תופעות המתרחשות ברחבי מערכת העיכול, וכדאי לדעת שהרפואה האינטגרטיבית היא בעלת כלים אפקטיביים לטפל בהן.

טיפול בבעיות במערכת העיכול

אנו במרפאתו של ניר סלומון מציעים טיפול באמצעות רפואה אינטגרטיבית הכוללת צמחי מרפא, תבלינים בעלי השפעות מוכחות ואף ייעוץ תזונתי. אנו מאמינים כי לאורח חייו של האדם, לתזונתו ולחיזוק המערכת החיסון יש השפעות רבות על התפרצויות של בעיות במערכת העיכול. אנו אף מציעים טיפול במצבים של מחלות כרוניות ויכולים להקל על המצב.

ניר סלומון הוא מומחה לבעיות במערכת העיכול ואף הקים את המערך לטיפול אינטגרטיבי ורפואה סינית בבית החולים שיבא, תל השומר. רפואה אינטרגטיבית היא רפואה המותאמת אישית לאדם, לפי הבעיה שהוא סובל ממנה, מצבו הגופני וחומרת ההתקף הנוכחי. אנו מתאימים לכל אחד טיפול בבעיות במערכת העיכול באופן אישי, כך שיהיה בעל השפעות אפקטיביות הן בטווח הקרוב והן לטווח הרחוק במניעת התקפים נוספים. נשמח לספק לכם פרטים נוספים, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמו של ניר סלומון יחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.

ניר-סלומון-טיפול-בקוליטיס-ריפלוקס-וקרוהן