NirSolomin-Logo

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול מוצע לכל אדם הסובל מתחושת כובד, נפיחות וגזים בבטן. הסיבות לכך יכולות להיות שונות אך כדאי לדעת שהרפואה האינטרגרטיבית יכולה לטפל בכך ביעילות. תחושת נפיחות בבטן יכולה להופיע על רקע בעיות רפואיות אחרות, בגלל תזונה לא מתאימה ועוד. לכן הטיפול מותאם לכל אחד בהתאם לבעיה, אורח חייו ונתונים נוספים שלו. אנו במרפאתו של ניר סלומות בעלי ניסיון רב בטיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול ומציעים טיפול טבעי, בטוח וללא תופעות לוואי.

גזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול
אפשרויות טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול נועד לטפל במגוון בעיות של חוסר נוחות בבטן. אדם אחד יכול לסבול מהתופעה כל חייו ואילו אחר יתחיל לסבול ממנה עם השנים. לא כל אחד יכול לאתר את מקור הבעיה ולדעת איך להימנע מהתופעה, ולשם כך יש לאבחן את המצב המדויק ואת הסיבות לתופעת הנפיחות. יש מחלות כרוניות הגורמות לגזים, יש אנשים הסובלים מכך כתוצאה מתופעת המעי הרגיז ויש הסובלים מכך ללא כל סיבה נראית לעין.

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול כולל כמה מרכיבים, הקשורים זה לזה אך בעלי אפקט ייחודי כל אחד:

  • דיקור – דיקור הוא בעל תוצאות מעולות לטיפול בבעיות של גזים, הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים ואף תינוקות. הדיקור ממריץ את הדם, משחרר חומרים בגוף ומחזק את המערכת החיסונית של האדם.
  • תבלינים ייעודיים – ההשפעה המופלאה של תבלינים ידועה בקרב תרבויות רבות, הן במערב והן במזרח. תבלינים הם בעלי אפקט מעולה ויכולים להרגיע את מערכת העיכול ואף לסייע להעלים את הבעיה כליל.
  • ייעוץ לתזונה ואורח חיים – לא כולם יודעים אבל לעתים שינוי קטן באורח החיים שלנו יכול לחולל פלאים בתופעות של נפיחות במערכת העיכול. תזונה נכונה המותאמת לכל אחד אישית, הימנעות מצריכה מוגזמת של אלכוהול וקפה ועוד, יכולה לטפל בהתקף ואף למנוע אותו כליל.

אנו מתאימים לכל אחד טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול לפי מצבו הגופני, חומרת הבעיה, גילו ואורח חייו. אנו ממליצים על פעילות גופנית מתונה, הימנעות מעישון, הקפדה על תזונה מתאימה וטיפול אינטגרטיבי המותאם לו במדויק. נשמח לחזור אליכם עם כל המידע על טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים