טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול מוצע לכל אדם הסובל מתחושת כובד, נפיחות וגזים בבטן. הסיבות לכך יכולות להיות שונות אך כדאי לדעת שהרפואה האינטרגרטיבית יכולה לטפל בכך ביעילות. תחושת נפיחות בבטן יכולה להופיע על רקע בעיות רפואיות אחרות, בגלל תזונה לא מתאימה ועוד. לכן הטיפול מותאם לכל אחד בהתאם לבעיה, אורח חייו ונתונים נוספים שלו. אנו במרפאתו של ניר סלומות בעלי ניסיון רב בטיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול ומציעים טיפול טבעי, בטוח וללא תופעות לוואי.

גזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול
אפשרויות טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול נועד לטפל במגוון בעיות של חוסר נוחות בבטן. אדם אחד יכול לסבול מהתופעה כל חייו ואילו אחר יתחיל לסבול ממנה עם השנים. לא כל אחד יכול לאתר את מקור הבעיה ולדעת איך להימנע מהתופעה, ולשם כך יש לאבחן את המצב המדויק ואת הסיבות לתופעת הנפיחות. יש מחלות כרוניות הגורמות לגזים, יש אנשים הסובלים מכך כתוצאה מתופעת המעי הרגיז ויש הסובלים מכך ללא כל סיבה נראית לעין.

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול כולל כמה מרכיבים, הקשורים זה לזה אך בעלי אפקט ייחודי כל אחד:

  • דיקור – דיקור הוא בעל תוצאות מעולות לטיפול בבעיות של גזים, הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים ואף תינוקות. הדיקור ממריץ את הדם, משחרר חומרים בגוף ומחזק את המערכת החיסונית של האדם.
  • תבלינים ייעודיים – ההשפעה המופלאה של תבלינים ידועה בקרב תרבויות רבות, הן במערב והן במזרח. תבלינים הם בעלי אפקט מעולה ויכולים להרגיע את מערכת העיכול ואף לסייע להעלים את הבעיה כליל.
  • ייעוץ לתזונה ואורח חיים – לא כולם יודעים אבל לעתים שינוי קטן באורח החיים שלנו יכול לחולל פלאים בתופעות של נפיחות במערכת העיכול. תזונה נכונה המותאמת לכל אחד אישית, הימנעות מצריכה מוגזמת של אלכוהול וקפה ועוד, יכולה לטפל בהתקף ואף למנוע אותו כליל.

אנו מתאימים לכל אחד טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול לפי מצבו הגופני, חומרת הבעיה, גילו ואורח חייו. אנו ממליצים על פעילות גופנית מתונה, הימנעות מעישון, הקפדה על תזונה מתאימה וטיפול אינטגרטיבי המותאם לו במדויק. נשמח לחזור אליכם עם כל המידע על טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.