דלקת בקיבה היא גסטריטיס, תופעה היכולה להיגרם ממגוון גורמים, החל ממחלות כרוניות ועד למחוללים זיהומיים. הסימפטומים הם שונים ויכולים לנוע על טווח של תחושות לא נעימות, החל מבחילה, כאבים, צרבות ואף חום במקרים קשים. רפואה אינטגרטיבית, הלוקחת בחשבון את מצבו הגופני של האדם, מצב מערכת החיסון שלו וחומרת הבעיה, יכולה להקל על המצב ואף לפתור אותו לגמרי. טיפול בדלקת בקיבה הוא טבעי, יעיל וללא תופעות לוואי.

מהי דלקת בקיבה

טיפול בדלקת בקיבה
טיפול בדלקת בקיבה יעיל

טיפול בדלקת בקיבה מסייע במקרים של דלקת בקיבה, גסטריטיס, דלקת בתאי הרירית העוטפים את הקיבה מבפנים. הפגיעה בתאי הרירית מאפשרים למיצי העיכול לפגוע במעטפת הקיבה והאדם חש סימפטומים שונים, כגון בחילה, צרבת, כאבים ועוד. מצב זה יכול להיגרם כתוצאה של גורמים שונים, כגון מחוללים זיהומיים, החל מחיידק ההליקובקטר שיוצר כיבים בקיבה, ועד לווירוסים שונים הגורמים להתפרצות של דלקות בקיבה, תגובות אלרגיות, תגובות לתרופות שונות ועוד.

טיפול בדלקת בקיבה

הרפואה הקונבנציונאלית נוטה לתת תרופות מסוגים שונים עבור גסטריטיס, אולם הרפואה האינטגרטיבית מסתכלת על האדם כשלם, ומתאימה לו תכנית טיפולים שגם מטפלת בסימפטומים אך גם פותרת את הבעיה ומחזקת במקביל את מערכת החיסון. אנו במרפאתו של ניר סלומון מציעים טיפולים שונים, כגון:

  • תבלינים – תבלינים ידועים בעוצמת הריפוי שלהם ובראשם הכורכום. נטילה של כורכום בצורה מסודרת תחת השגחה רפואית יכולה לסייע רבות במקרה של דלקת בקיבה.
  • צמחי מרפא – כמוסות עם פורמולות שונות של צמחי מרפא יעילות מאוד בהקלת התסמינים, כמו גם ריפוי מלא.
  • דיקור – הדיקור יעיל להקלה על הכאבים, כמו גם לחיזוק המערכת החיסונית בכללותה. שילוב של דיקור עבור טיפול בדלקת בקיבה הוא בעל תוצאות מוכחות וטובות.

טיפול בדלקת בקיבה ניתן לכל מטופל לאחר בחינה מדוקדקת של מצבו הגופני, הגורמים שגרמו לבעיה וסוג הטיפול המתאים לו באופן אישי. ניר סלומון בעל ניסיון עשיר ברפואת עיכול, מקים מערך הרפואה הסינית בבי"ח תל השומר, מציע רפואה אינטגרטיבית בריאה, יעילה, ללא תופעות לוואי ועם השפעות מיטביות לטווח רחוק. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על טיפול בדלקת בקיבה, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמו של ניר סלומון יחזור אליכם עם כל הפרטים הרלבנטיים עבורכם.