NirSolomin-Logo

טיפול בדלקת מעיים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

טיפול בדלקת מעיים מוצע במסגרת הרפואה האינטגרטיבית. אנו במרפאתו של ניר סלומון רואים את האדם כשלם, ומציעים טיפול הלוקח בחשבון את גורמי המחלה, מצבו הפיזי של האדם ועוצמת התסמינים שמהם הוא סובל. דלקת מעיים נגרמת מסיבות שונות, החל ממחוללים זיהומיים ועד למחלות כרוניות. יש לבדוק את הגורם לכל מצב ולהתאים למטופל טיפול אינטגרטיבי שיחזק את מערכת החיסון שלו לטווח רחוק. טיפול בדלקת מעיים יעיל בהקלה על התסמינים ואף במקרים מסוימים יכול לפתור את הבעיה. 

דלקת מעיים

טיפול בדלקת מעיים
יעילות טיפול בדלקת מעיים

טיפול בדלקת מעיים כולל מגוון של טיפולים, המסייעים מצד אחד להקל על התסמינים ומצד שני מחזקים את המערכת החיסונית של האדם, כדי שיכול להתמודד טוב יותר עם בעייתו הנוכחית ועם בעיות רפואיות בעתיד. דלקת מעיים יכולה להתרחש על רקע בעיות שונות כגון מחלות כרוניות כמחלת קרוהן, הפוגעת ברירית של המעי הדק וגורמת למקטעי דלקת. נוסף על כך דלקת במעיים יכולה להיות על רקע של מחוללים זיהומיים כמו חיידקים, וירוסים מסוגים שונים ואף פטריות. גם תופעה כגון דיברטיקוליטיס גורמת לדלת במעיים, הסתעפויות במעיים שעלולות להזדהם עם השנים ולגרום לדלקת כרונית ולכאבים.

הסימפטומים למצבים אלה הם כאבים, בחילות, בעיות עיכול, הקאות, חולשה ותחושה כללית לא טובה.

טיפול בדלקת מעיים

טיפול בדלקת מעיים כולל שילוב בין כמה שיטות שעובדות ביחד להקל על התסמינים ואף לפתור את הבעיה:

  • הדרכה לאורח חיים נכון – כולל שינוי תזונתי, פעילות פיזית מתונה, הימנעות מעישון וחיים ללא סטרס. שינוי תזונתי הוא בעל תוצאות מוכחות ביותר להקלה על דלקת במעיים ואנו מספקים הדרכה מפורטת על השינוי הנדרש.
  • דיקור – אנו מציעים דיקור במקומות שונים בגוף. הדיקור ממריץ את הדם, משחרר חומרים בגוף ומחזק את המערכת החיסונית.
  • תבלינים וצמחי מרפא – השילוב בין תבלינים ייעודים וצמחי מרפא הוא יעיל ביותר לדלקת במעיים.

השילוב בין כלל שיטות הריפוי מותאם לכל מטופל לאחר בחינה מדוקדקת של מצבו הרפואי, הגורם למצב וחומרת התסמינים. אנו במרפאתו של ניר סלומון מאמינים ברפואה אינטגרטיבית, הרואה באדם כשלם ולכן אנו מתאימים לכל אחד את הרכב הטיפול המתאים לו באופן אישי. נשמח לספק לכם פרטים נוספים על טיפול בדלקת מעיים, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר.

 

 

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים