NirSolomin-Logo

טיפול בעצירות

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אנשים רבים סובלים מבעיות במערכת העיכול שלהם, כאשר אחת הבעיות המטרידות ביותר היא עצירות. טיפול בעצירות מאפשר להקל על הבעיה ולעתים אף פותר אותה לגמרי. אנו מספקים טיפול אינטגרטיבי מקיף, בשיתוף פעולה עם אבחנות ותרופות של מטפלים מהרפואה הקונבנציונאלית. עדויות מלמדות כי שילוב זה מיטיב עם החולים ופותר את בעיית העצירות כמעט לחלוטין. 

טיפול בעצירות

טיפול בעצירות
רפואה אינטגרטיבית טיפול בעצירות

טיפול בעצירות מתחיל בשיחה עם המטופל לגבי מצבו:

  •  אבחונים – האם ביקר אצל רופא ומה זה אמר? האם יש לו בעייה במעי הגס? האם הוא סובל ממחלה כרונית?
  • תשאול מקיף – תשאול על אורח חייו של המטופל, החל משגרת יומו ועד לתזונה שלו.
  • התאמת טיפול אינטגרטיבי – התאמה של טיפול לכל מטופל ומטופל, לפי כל הנתונים שעלו בפגישה.

כל הנתונים הללו חשובים לפני קביעת טיפול, כדי להבין מה תוצאות בדיקות הדם שעבר ומהם האבחונים של כל מטופל ומטופל. בדרך זו אפשר להתאים לו את הטיפול המתאים לו ביותר.

דרכים להקל ולטפל בבעיית עצירות

ראשית כמובן יש לוודא כי המטופל לא סובל מבעיה חמורה, כגון גידול במעי הגס שחוסם את היציאה. משום כך יש לגשת לרופא ולשלול מחלות קשות ובעיות שיש לטפל בהן בדחיפות. שנית, לאחר שהתמונה מתבהרת, אנו מתאימים לכל מטופל את סדרת הטיפול המתאימה לו: דיקור מסייע להקלה בכאבים, ממריץ את המערכת החיסון ומחזק אותה. צמחי מרפא מרגיעים את מערכת העיכול וחלקם, כגון כורכומין, הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות. לא פחות חשוב הוא הייעוץ התזונתי שמטרתו להקל על המעיים ולאפשר יציאה נוחה.

טיפול בעצירות שמתוכנן בדרך אחראית מאפשר לאנשים להקל את התסמינים כמו גם לפתור פעמים רבות את הבעיה. עצירות עלולה לנבוע פעמים רבות רק מתזונה לא מתאימה שלא כוללת מספיק ירקות ופירות, סיבים, דגנים מלאים ועוד. התזונה המערבית גורמת לעצירות ולכן טיפול בעצירות מתחשב באותם גורמים אלה ומסייע.

ניר סלומון בעל ניסיון רב בטיפול אינטגרטיבי במחלות מעיים. הוא עוסק במחקר ובשיתופי פעולה עם בתי חולים ברחבי הארץ, מתוך מטרה לחקור נושאים הקשורים לבעיות במערכת העיכול ופתרונות אפשריים. נשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ, אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים