קיבה עצבנית יכולה להיות תופעה שמשבשת את סדר היום של האדם. בחילות, הקאות, כאבי בטן ותחושה כללית לא טובה הם רק חלק מהסימפטומים המאפיינים קיבה עצבנית. טיפול בקיבה עצבנית לוקח בחשבון את אורח חייו של האדם, כמו גם מחלות הרקע שמהן הוא סובל והתזונה שלו. אנו מאמינים כי רפואה אינטגרטיבית היא יעילה ואפקטיבית ויכולה גם לסייע בהקלה על התסמינים ואף לפתור את הבעיה לטווח הארוך. 

טיפול בקיבה עצבנית

טיפול בקיבה עצבנית
אפשרויות טיפול בקיבה עצבנית

טיפול בקיבה עצבנית כולל כמה היבטים, שכולם ביחד מותאמים למטופל באופן אישי, ואשר פועלים במקביל להקלה על התסמינים, חיזוק המערכת החיסונית ופתרון הבעיה:

  • דיקור – מסייע לחזק את המערכת החיסונית של האדם, משחרר חומרים טובים בגוף ופותר בעיות לטווח ארוך.
  • תבלינים וצמחי מרפא – תבלינים ייעודיים ידועים בתרבויות שונות כמשככי כאבים טבעיים ובעלי תכונות מרפא. אנו משלבים תבלינים כמו גם צמחי מרפא כחלק מהרפואה האינטגרטיבית שלנו במקרים של טיפול בקיבה עצבנית.
  • הדרכה לאורח חיים נכון – פעמים רבות קיבה עצבנית היא תוצאה של אורח חיים נכון, הכולל צריכה מרובה של קפאין, אלהוהול ואף עישון. הימנעות מהרגלים אלה, כמו גם הקפדה על תזונה בריאה יכולים מאוד לסייע בפתרון הבעיה.

טיפולים אלה ואחרים ניתנים לאחר סקירת מצבו הרפואי של המטופל.

יתרונות טיפול בקיבה עצבנית

היתרונות של טיפול בקיבה עצבנית הם רבים. אנו במרפאה של ניר סלומון מקפידים על ראייה הוליסטית, הרואה את האדם כשלם ולוקחת בחשבון את כלל הבעיות שלו. אנו מטפלים באופן נקודתי בסימפטומים כגון בחילות, צרבות, הקאות ותחושות לא נעימות בקיבה, ובמקביל מחזקים את המערכת החיסונית של האדם, כדי שיוכל להתמודד עם הבעיה. קיבה עצבנית יכולה להיות תולדה של אורח חיים לקוי, מחוללים זיהומיים כגון חיידקים, וירוסים ופטריות ואף תגובה לתרופות מסוגים שונים.

ניר סלומון הוא מבכירי הרפואה הסינית בארץ. הוא הקים את מערך הרפואה הסינית והאינטגרטיבית בבי"ח שיבא, תל השומר. סלומון מאמין במכלול של פתרונות טבעיים, ללא חומרי שימור, סטירואידים או תופעות לוואי, כמשפיעים בצורה מיטבית על בריאותו של האדם. נשמח לספק לכם את כל המידע המקצועי על טיפול בקיבה עצבנית, התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנדרש.