קיבה קשה היא תיאור לחוסר היכולת להוציא פסולת מהגוף בשל סיבות שונות. האדם סובל מעצירות ממושכת, מעצירות לסירוגין וסובל אף מכאבים תוך כדי יציאה. הסיבות לכך יכולות להיות שונות, החל מווירוסים, אלרגיות ובעיקר אורח חיים לקוי. אנו במרפאתו של ניר סלומון מאמינים ברפואה אינטגרטיבית, הלוקחת בחשבון את כל אורח חייו של האדם, כמו גם מחלות הרקע שמהן הוא סובל. אנו מציעים טיפולים אפקטיביים, טבעיים וללא תופעות לוואי. 

מהי קיבה קשה

טיפול בקיבה קשה
פרטים על טיפול בקיבה קשה

טיפול בקיבה קשה מיועד לסייע לאנשים הנתקלים בקשיים ביציאות שלהם. קיבה קשה נגרמת מכמה גורמים, ובעיקרה היא ביטוי לחוסר היכולת להוציא פסולת מהגוף. היציאות לא נעימות, מתעכבות ואף גורמות לכאבים. אנשים מכל הגילאים עלולים לסבול מהתופעה והיא עלולה להיות קבועה לכל אורך חייהם או זמנית. לפני שקובעים טיפול לתופעה, יש לערוך לאדם בירור רפואי מקיף הבודק אם יש מחלות הגורמות לתופעה ומהן מחלות הרקע שלו ומצב מערכת החיסון שלו. אנו מציעים ליווי וטיפול לאחר בחינה מדוקדקת וכל אחד מקבל את מערך הטיפול במסגרת הרפואה האינטגרטיבית המותאמת לו אישית.

טיפול בקיבה קשה

טיפול בקיבה קשה לוקח בחשבון את כלל הגורמים הקשורים לפעילות תקינה של מערכת העיכול. אנו מציעים טיפול אינטגרטיבי בעזרת מרכיבים אחדים:

  • תזונה נכונה – אורח החיים המערבי גורם לאנשים לצרוך מוצרים שגורמים לעצירות, החל מחיטה לבנה, מעט ירקות ועוד. אנו ממליצים לעבור לתזונה עשירה בסיבים, ירקות ופירות ושמנים בריאים.
  • דיקור – דיקור יעיל ביותר בטיפול בקיבה קשה. במהלך הטיפול משתחררים חומרים מיטביים בגוף המחזקים את המערכת החיסונית של האדם ומאיצים תהליכים בריאים בגוף.
  • תבלינים ייעודיים ופורמולות צמחי מרפא – תבלינים נמצאו יעילים בטיפול בקיבה קשה, במקביל להקפדה על תזונה נכונה. כמוסות צמחי מרפא מטפלות בכלל התסמינים הקשורים לקיבה קשה, כגון בחילות, כאבים וחוסר נוחות.

אנו במרפאתו של ניר סלומון מציעים לכם רפואה אינטגרטיבית, הרואה את האדם כשלם. אנו מומחים בכל ההיבטים של טיפול בקיבה קשה, כולל ייעוץ לאורח חיים נכון, התאמת מגוון טיפולים לאדם וליווי שלו עד לתחושה כללית טובה יותר ואף להחלמה. אנו בעלי ניסיון רב בטיפול בעצירות, חוסר נוחות במערכת העיכול ובעיות נוספות ברחבי מערכת העיכול. נשמח לספק לכם פרטים מקצועיים והסברים על טיפול בקיבה קשה, אנא השאירו פרטים מלאים באתר או התקשרו למרפאתנו ונחזור אליכם עם כל המידע הרלבנטי.