טיפול בקיבה רכה

טיפול בקיבה רכה ניתן במקרים ובהם היציאות אינן סדירות, יוצאות באופן תכוף מדי ורך מדי. יש כמה סיבות הגורמות לקיבה רכה, החל ממחוללים זיהומיים כחייקדים, טפילים ווירוסים, דרך מחלות כרוניות ועד לתזונה לקויה. רפואת עיכול אינטגרטיבית מתחשבת במצבו הכללי של האדם ומתאימה עבורו טיפול אישי, המסייע בהקלת הסימפטומים, מטפל בבעיה ומחזק במקביל את המערכת החיסונית שלו.

קיבה רכה

טיפול בקיבה רכה
מידע על טיפול בקיבה רכה

טיפול בקיבה רכה נועד למגוון מקרים של קיבה רכה. בני כל הגילאים עלולים לסבול מכך, כולל תינוקות ומבוגרים. שינויים באורח החיים, סטרס, תזונה לא מתאימה ועוד עלולים להחריף את הבעיה. אף אנשים שלא חוו כלל קיבה רכה מימיהם, עלולים לסבול מהתופעה עם השנים. הסימפטומים עלולים לנוע בין יציאות תכופות רכות, יציאות רכות במיוחד ואף ליציאה מימית, הדורשת התייחסות מיוחדת. כדי לאבחן במדויק את הסיבה לכך, על האדם לעבור בדיקות רפואיות בסיסיות כדי לשלול מצבים כרוניים הדורשים התייחסות מיוחדת, או מצבים דחופים.

טיפול בקיבה רכה

הטיפול בקיבה רכה מותאם לכל אחד באופן אישי, אך כולל בכללי את ההיבטים הבאים:

  • שינוי תזונתי – יש לבדוק מהי התזונה של האדם ולהתאים לו תזונה המונעת  קיבה רכה. לפעמים נדרש תהליך של ניסוי וטעיה עד למציאת השילוב המתאים.
  • דיקור – הדיקור משחרר חומרים חיוביים בגוף וממריץ את מחזור הדם. בכך הגוף חוזר לאיזון ומערכת החיסון מתחזקת.
  • כמוסות של צמחי מרפא ותבלינים – אנו מתאימים לכל אחד טיפול של כמוסות ותבלינים בהתאם למצבו והגורם לקיבה הרכה שממנה הוא סובל. כל הכמוסות שלנו הן נטולות תופעות לוואי ובטוחות לשימוש.

תהליך המשלב רפואה אינטגרטיבית יעילה, יכול לסייע לאנשים הסובלים מבעיה זו ואף להעלימה כליל. אנו במרפאה של ניר סולומון מטפלים בבעיה של קיבה רכה לכל הגילאים. אם מדובר בתינוקות יונקים אנו מתאימים את התזונה לאם, ואם מדובר בילדים אנו מתאימים את התזונה המתאימה לשלב התפתחותם, כולל רמות סידן, ברזל וויטמינים.

נשמח לספר לכם את כל הפרטים הנדרשים לכם על טיפול בקיבה רכה. אנו מזמינים אתכם להתקשר או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע מקצועי על פתרון הבעיה ומניעתה בעתיד.

ניר-סלומון-טיפול-בקוליטיס-ריפלוקס-וקרוהן