טפילי מעיים

אנשים בכל הגילאים עלולים לסבול מתופעת טפילי מעיים. ניתן להידבק בהם לאחר שהייה באזורים טרופיים, למשל או בהדבקה בסביבות הבית, כגון תולעים. יש אנשים שסובלים מבעיית טפילים באופן כרוני, והדבר גורם להם לאי נוחות רבה. רפואת עיכול אינטגרטיבית היא בעלת תוצאות יפות לטיפול בבעיה וכוללת שילוב של כמה שיטות טיפול להקל על המצב ואף לפתור אותו.

מהם טפילי מעיים?

טפילי מעיים
טיפול בתופעת טפילי מעיים

טפילי מעיים הם יצורים בגדלים שונים הניזונים משאריות האוכל שיש במערכת העיכול. יש טפילים שניתן להידבק בהם בקלות יחסית, כגון תולעים. לעומת זאת יש טפילי מעיים שנדבקים בהם לאחר שהייה במקומות עם היגיינה לקויה, כגון טפילי למבליה. התסמינים של טפילים הם מגוונים ונעים בין כאבי בטן בדרגות חומרה שונות, שלשולים ולחלופין עצירות, גזים, בטן נפוחה, גרד ועוד.

בני כל הגילאים עלולים לסבול מהתופעה, החל מילדים קטנים שנדבקים בטפילי מעיים בגן ועד למבוגרים שחוו זאת לראשונה בחייהם.

טיפול אינטגרטיבי

טפילי מעיים הם תופעה מטרידה שגורמת לתחושת אי נוחות ואף כאבים. אנו מציעים מגוון טיפולים משלימים לרפואה הרגילה ולהמלצות הרופא שלכם. ניר סלומון משתתף במחקרים במכון גסטרו בבתי חולים ובעל ניסיון רב בטיפול בבעיות מערכת העיכול, כרפואה משלימה ומסייעת. אנו מציעים טיפולים כגון:

  • תבלינים ייעודיים – כורכום נמצא כיעיל ביותר בטיפול בבעיות מערכת עיכול. יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות.
  • צמחי מרפא – הניתנים בכמוסות או בחליטה, מאיטים או לחלופין ממריצים את מערכת העיכול. הם מורידים מתח מהמעיים ומהקיבה ומטפלים בכל הקשור לבעיות מערכת העיכול, בשילוב עם המלצות הרופא.
  • דיקור – מאזן תהליכים בגוף, מסייע לכאבים, עובד עם תנועתיות מערכת העיכול ומרפה מתחים.
  • ייעוץ תזונתי – שינוי אורח חיים והתזונה יכול לשפר מצב של טפילי מעיים, להקל את התסמינים ואף לפתור במקרים מסוימים את הבעיה.

ניר סולומון דוגל ברפואה אינטגרטיבית, קרי בשיתוף פעולה הדוק עם הרופאים מטווח התמחויות רחב. אנו משתתפים במחקרים עם בתי חולים מובילים בארץ על בעיות מערכת העיכול ופתרונות אפשריים. אנו קוראים בעיון את כל הבדיקות ועובדים בהתאם להנחיות הרופאים ולאבחנה שקיבלתם מהם. נשמח לספר לכם פרטים נוספים על הפתרונות שאנו מציעים לטפילי מעיים לבני כל הגילאים, כולל ילדים. התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם מידע נוסף.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

 

03-7441067

(שלוחה 2)

דוא”ל gastro.nir@gmail.com

טיפול בקוליטיס

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול

טיפול בגזים ונפיחות במערכת העיכול מוצע לכל אדם הסובל מתחושת כובד, נפיחות וגזים בבטן. הסיבות לכך יכולות להיות שונות אך כדאי לדעת שהרפואה האינטרגרטיבית יכולה

טיפול בקוליטיס

דלקת במערכת העיכול

מערכת העיכול היא אחת המערכות הגדולות והמסועפות בגוף האדם. היא מתחילה במערכת הבליעה בפה וממשיכה לאורך כל הבטן עד ליציאת הפסולת. גורמים שונים גורמים למצב

טיפול בקוליטיס

שלשולים – יציאות רכות לאורך זמן

שלשול מוגדר כאשר יש עלייה בתנועת המעיים, יותר מ-3 יציאות ביום ושינוי בהרכב/ צורת הצואה. שלשול נגרם על ידי הפרשה מוגברת של נוזלים לתוך המעי, לגוף

טיפול טבעי במחלות מעי דלקתיות

הטיפול במחלות מעי דלקתיות מעיני המטפל כמידי שנה מציינים ברחבי העולם בחודש מאי את יום המודעות העולמי (World IBD Day) למחלות מעי דלקתיות – קרוהן