NirSolomin-Logo

טפילי מעיים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אנשים בכל הגילאים עלולים לסבול מתופעת טפילי מעיים. ניתן להידבק בהם לאחר שהייה באזורים טרופיים, למשל או בהדבקה בסביבות הבית, כגון תולעים. יש אנשים שסובלים מבעיית טפילים באופן כרוני, והדבר גורם להם לאי נוחות רבה. רפואת עיכול אינטגרטיבית היא בעלת תוצאות יפות לטיפול בבעיה וכוללת שילוב של כמה שיטות טיפול להקל על המצב ואף לפתור אותו.

מהם טפילי מעיים?

טפילי מעיים
טיפול בתופעת טפילי מעיים

טפילי מעיים הם יצורים בגדלים שונים הניזונים משאריות האוכל שיש במערכת העיכול. יש טפילים שניתן להידבק בהם בקלות יחסית, כגון תולעים. לעומת זאת יש טפילי מעיים שנדבקים בהם לאחר שהייה במקומות עם היגיינה לקויה, כגון טפילי למבליה. התסמינים של טפילים הם מגוונים ונעים בין כאבי בטן בדרגות חומרה שונות, שלשולים ולחלופין עצירות, גזים, בטן נפוחה, גרד ועוד.

בני כל הגילאים עלולים לסבול מהתופעה, החל מילדים קטנים שנדבקים בטפילי מעיים בגן ועד למבוגרים שחוו זאת לראשונה בחייהם.

טיפול אינטגרטיבי

טפילי מעיים הם תופעה מטרידה שגורמת לתחושת אי נוחות ואף כאבים. אנו מציעים מגוון טיפולים משלימים לרפואה הרגילה ולהמלצות הרופא שלכם. ניר סלומון משתתף במחקרים במכון גסטרו בבתי חולים ובעל ניסיון רב בטיפול בבעיות מערכת העיכול, כרפואה משלימה ומסייעת. אנו מציעים טיפולים כגון:

  • תבלינים ייעודיים – כורכום נמצא כיעיל ביותר בטיפול בבעיות מערכת עיכול. יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות.
  • צמחי מרפא – הניתנים בכמוסות או בחליטה, מאיטים או לחלופין ממריצים את מערכת העיכול. הם מורידים מתח מהמעיים ומהקיבה ומטפלים בכל הקשור לבעיות מערכת העיכול, בשילוב עם המלצות הרופא.
  • דיקור – מאזן תהליכים בגוף, מסייע לכאבים, עובד עם תנועתיות מערכת העיכול ומרפה מתחים.
  • ייעוץ תזונתי – שינוי אורח חיים והתזונה יכול לשפר מצב של טפילי מעיים, להקל את התסמינים ואף לפתור במקרים מסוימים את הבעיה.

ניר סולומון דוגל ברפואה אינטגרטיבית, קרי בשיתוף פעולה הדוק עם הרופאים מטווח התמחויות רחב. אנו משתתפים במחקרים עם בתי חולים מובילים בארץ על בעיות מערכת העיכול ופתרונות אפשריים. אנו קוראים בעיון את כל הבדיקות ועובדים בהתאם להנחיות הרופאים ולאבחנה שקיבלתם מהם. נשמח לספר לכם פרטים נוספים על הפתרונות שאנו מציעים לטפילי מעיים לבני כל הגילאים, כולל ילדים. התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם מידע נוסף.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

 

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים