כאבים בקיבה העליונה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

כאבים בקיבה העליונה הם מתוך התסמינים הנפוצים ביותר בקרב אנשים. הם עלולים להיות קבועים או מזדמנים, להיות תוצאה של מזון שצורכים או אף ללא כל טריגר. הרפואה האינטגרטיבית מציעה כמה דרכים טובות ויעילות כדי לטפל בתסמינים אלה ולהקל על הסובלים מהם. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מוסדות רפואיים ומציעים דיקור, צמחי מרפא וייעוץ לאורח חיים נכון כדי להקל על הבעיה ולזרז את ההחלמה ממנה.

כאבים בקיבה העליונה

כאבים בקיבה העליונה יכולים להיות תוצאה של כמה מצבים:

  • זיהום – חיידקים, וירוסים ואף טפילים גורמים לכאבים בכל מערכת העיכול, כולל בקיבה העלינה. יש לבצע בדיקות דם יסודיות ולשלול זיהומים פעילים. יש מחוללים זיהומים זמניים שחולפים לאחר טיפול או אף מעצמם, ויש מחוללים הגורמים לבעיות נוספות, כגון חיידק הליקובקטר הגורם לכיב קיבה.
  • מחלה כרונית – מחלת קרוהן, למשל, היא מחלה שבאה לידי ביטוי בכאבים בכל מערכת העיכול.
  • מחלות קשות – מחלות קשות כגון גידולים ממאירים עלולים לגרום לכאבים בכל אזור הקיבה. משום כך על האדם לבצע אבחון מקיף ולוודא כי לא מדובר במצב חירום המצריך התערבות כירורגית או טיפולית אחרת במסגרת רפואית.

בכל מקרה ובו אתם חשים כאבים בקיבה העליונה, עליכם לגשת לרופא המשפחה ולבקש בדיקות כדי לנסות ולאתר מה גרם לתסמינים אלה.

טיפול אינטגרטיבי בכאבי בטן

אנו במרפאה של ניר סלומון, מאמינים בשיתוף פעולה הדוק עם מוסדות רפואיים ועם רופאים מכל טווח ההתמחויות. אנו בודקים את האבחנה, סוקרים את הבדיקות ומתאימים לכם טיפול במקביל להמלצות הרפואיות שקיבלתם. כדי להקל ולטפל במצב של כאבים בקיבה העליונה, אנו מציעים דיקור המחזק את המערכת החיסונית ומקל על כאבים, צמחי מרפא המעוררים תהליך אנטי דלקתי, תבלינים ייעודיים ככורכום שיש לו השלכות טובות על בעיות מערכת העיכול ואף ייעוץ לשינוי אורח חיים.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על שיטות הטיפול שלנו ועל שיתופי הפעולה שאנו מבצעים עם בתי חולים ברחבי הארץ. ניר סולומון מעורב במחקרים במכון גסטרו בבית החולים שיבא ופעיל במחקרים חדשניים על צמחי מרפא, צמחי תבלין ועוד. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.

כאבים בקיבה קשורים למחלות מעי דלקתיות, תסמונת המעי הרגיז כיב קיבה או כיב תריסריון….

יכולות להיות גם כאבים בקיבה אחרי האוכל, צרבת בבטן העליונה כאבים בקיבה בהריון ועוד. פנו אלינו עכשיו לאבחון

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

כאבים בקיבה העליונה
כאבים בקיבה
כאבים בקיבה העליונה
לשיחה וקביעת תור במרפאה של ניר סלומון מלאו פרטים
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים