NirSolomin-Logo

כאבים בקיבה העליונה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

כאבים בקיבה העליונה הם מתוך התסמינים הנפוצים ביותר בקרב אנשים. הם עלולים להיות קבועים או מזדמנים, להיות תוצאה של מזון שצורכים או אף ללא כל טריגר. הרפואה האינטגרטיבית מציעה כמה דרכים טובות ויעילות כדי לטפל בתסמינים אלה ולהקל על הסובלים מהם. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מוסדות רפואיים ומציעים דיקור, צמחי מרפא וייעוץ לאורח חיים נכון כדי להקל על הבעיה ולזרז את ההחלמה ממנה.

כאבים בקיבה העליונה

כאבים בקיבה העליונה יכולים להיות תוצאה של כמה מצבים:

  • זיהום – חיידקים, וירוסים ואף טפילים גורמים לכאבים בכל מערכת העיכול, כולל בקיבה העלינה. יש לבצע בדיקות דם יסודיות ולשלול זיהומים פעילים. יש מחוללים זיהומים זמניים שחולפים לאחר טיפול או אף מעצמם, ויש מחוללים הגורמים לבעיות נוספות, כגון חיידק הליקובקטר הגורם לכיב קיבה.
  • מחלה כרונית – מחלת קרוהן, למשל, היא מחלה שבאה לידי ביטוי בכאבים בכל מערכת העיכול.
  • מחלות קשות – מחלות קשות כגון גידולים ממאירים עלולים לגרום לכאבים בכל אזור הקיבה. משום כך על האדם לבצע אבחון מקיף ולוודא כי לא מדובר במצב חירום המצריך התערבות כירורגית או טיפולית אחרת במסגרת רפואית.

בכל מקרה ובו אתם חשים כאבים בקיבה העליונה, עליכם לגשת לרופא המשפחה ולבקש בדיקות כדי לנסות ולאתר מה גרם לתסמינים אלה.

טיפול אינטגרטיבי בכאבי בטן

אנו במרפאה של ניר סלומון, מאמינים בשיתוף פעולה הדוק עם מוסדות רפואיים ועם רופאים מכל טווח ההתמחויות. אנו בודקים את האבחנה, סוקרים את הבדיקות ומתאימים לכם טיפול במקביל להמלצות הרפואיות שקיבלתם. כדי להקל ולטפל במצב של כאבים בקיבה העליונה, אנו מציעים דיקור המחזק את המערכת החיסונית ומקל על כאבים, צמחי מרפא המעוררים תהליך אנטי דלקתי, תבלינים ייעודיים ככורכום שיש לו השלכות טובות על בעיות מערכת העיכול ואף ייעוץ לשינוי אורח חיים.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על שיטות הטיפול שלנו ועל שיתופי הפעולה שאנו מבצעים עם בתי חולים ברחבי הארץ. ניר סולומון מעורב במחקרים במכון גסטרו בבית החולים שיבא ופעיל במחקרים חדשניים על צמחי מרפא, צמחי תבלין ועוד. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל המידע הנחוץ לכם.

כאבים בקיבה קשורים למחלות מעי דלקתיות, תסמונת המעי הרגיז כיב קיבה או כיב תריסריון….

יכולות להיות גם כאבים בקיבה אחרי האוכל, צרבת בבטן העליונה כאבים בקיבה בהריון ועוד. פנו אלינו עכשיו לאבחון

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

כאבים בקיבה העליונה
כאבים בקיבה
כאבים בקיבה העליונה
לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים