כאבים בקיבה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

כאבים בקיבה יכולים להיגרם ממגוון גורמים. מחלות כרוניות, מחוללים זיהומים ואף תזונה לקויה. כמובן שיש לעבור אבחון מקיף כדי לבדוק מהם הגורמים לכאבים בקיבה ולפי התוצאות לקבל טיפול מתאים. אנו במרפאה של ניר סולומון מציעים רפואת עיכול אינטגרטיבית, השמה את הדגש על הקלת התסמינים, חיזוק המערכת החיסונית של האדם ומניעת הבעיה בעתיד. כל החומרים שבהם אנו משתמשים הם טבעיים לחלוטין, ללא תופעות לוואי.

סיבות לתופעת כאבים בקיבה

כאבים בקיבה יכולים להופיע ממגוון גורמים:

  • מחלות כרוניות – מחלות כגון מחלת קרוהן היכולה לתקוף לכל אורך
    כאבים בקיבה
    כאבים בקיבה טיפול יעיל

    מערכת העיכול ולגרום אף לכאבים בקיבה.

  • רגישויות שונות – אנשים בריאים לחלוטין נמצאו רגישים למרכיבים שונים. החל מרגישות לגלוטן ועד לרגישות לגלוקוז.
  • מחוללים זיהומיים – כגון חיידקים, וירוסים ואף טפילים שונים. אלה יכולים להיעלם כלשעומת באו, אך יש אנשים הסובלים מכאבים בקיבה גם לאחר שהמחולל הזיהומי כבר לא פעיל.

לפני שקובעים את הטיפול המתאים, על המטופל לעבור אבחון רפואי מקיף. יש לדעת במדויק מהם הגורמים לכאבים בקיבה ולשלול גורמים הדורשים התייחסות מיוחדת.

כאבים בקיבה טיפול

אנו במרפאה של ניר סולומון מציעים שילוב של כמה שיטות טיפול. אנו מאמינים כי יש להקל על התסמינים של האדם, לחזק במקביל את המערכת החיסונית שלו וכך למנוע התפרצויות נוספות בעתיד של כאבים בקיבה. הטיפול נקבע לאחר פגישה ואבחון ומותאם לכל אדם באופן אישי, לפי חומרת התסמינים ומקור הבעיה שלהם. אנו מציעים דיקור המחזק את המערכת החיסונית ומקל על התסמינים. נוסף על כך אנו נותנים למטופל שילוב בין תבלינים ייעודיים כגון כורכום שנמצע יעיל בתהליכי ריפוי לבין צמחי מרפא הניתנים בכמוסות או לחליטה. במקביל, אנו מספקים ייעוץ תזונתי מותאם אישית, לפי מצבו של המטופל וגילו. כאשר מדובר בילדים אנו מתאימים את הייעוץ התזונתי לשלב ההתפחות שלהם, כולל כל אבות המזון וכל הנדרש להם לגדילה תקינה.

אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על טיפול בתופעת כאבים בקיבה, נשמח אם תתקשרו או תשאירו פרטים באתר. נציג מטעם ניר סלומון יחזור אליכם עם כל המידע המקצועי על רפואת עיכול אינטגרטיבית.

לשיחה וקביעת תור במרפאה של ניר סלומון מלאו פרטים
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים