NirSolomin-Logo

כאבים בקיבה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

כאבים בקיבה יכולים להיגרם ממגוון גורמים. מחלות כרוניות, מחוללים זיהומים ואף תזונה לקויה. כמובן שיש לעבור אבחון מקיף כדי לבדוק מהם הגורמים לכאבים בקיבה ולפי התוצאות לקבל טיפול מתאים. אנו במרפאה של ניר סולומון מציעים רפואת עיכול אינטגרטיבית, השמה את הדגש על הקלת התסמינים, חיזוק המערכת החיסונית של האדם ומניעת הבעיה בעתיד. כל החומרים שבהם אנו משתמשים הם טבעיים לחלוטין, ללא תופעות לוואי.

סיבות לתופעת כאבים בקיבה

כאבים בקיבה יכולים להופיע ממגוון גורמים:

  • מחלות כרוניות – מחלות כגון מחלת קרוהן היכולה לתקוף לכל אורך
    כאבים בקיבה
    כאבים בקיבה טיפול יעיל

    מערכת העיכול ולגרום אף לכאבים בקיבה.

  • רגישויות שונות – אנשים בריאים לחלוטין נמצאו רגישים למרכיבים שונים. החל מרגישות לגלוטן ועד לרגישות לגלוקוז.
  • מחוללים זיהומיים – כגון חיידקים, וירוסים ואף טפילים שונים. אלה יכולים להיעלם כלשעומת באו, אך יש אנשים הסובלים מכאבים בקיבה גם לאחר שהמחולל הזיהומי כבר לא פעיל.

לפני שקובעים את הטיפול המתאים, על המטופל לעבור אבחון רפואי מקיף. יש לדעת במדויק מהם הגורמים לכאבים בקיבה ולשלול גורמים הדורשים התייחסות מיוחדת.

כאבים בקיבה טיפול

אנו במרפאה של ניר סולומון מציעים שילוב של כמה שיטות טיפול. אנו מאמינים כי יש להקל על התסמינים של האדם, לחזק במקביל את המערכת החיסונית שלו וכך למנוע התפרצויות נוספות בעתיד של כאבים בקיבה. הטיפול נקבע לאחר פגישה ואבחון ומותאם לכל אדם באופן אישי, לפי חומרת התסמינים ומקור הבעיה שלהם. אנו מציעים דיקור המחזק את המערכת החיסונית ומקל על התסמינים. נוסף על כך אנו נותנים למטופל שילוב בין תבלינים ייעודיים כגון כורכום שנמצע יעיל בתהליכי ריפוי לבין צמחי מרפא הניתנים בכמוסות או לחליטה. במקביל, אנו מספקים ייעוץ תזונתי מותאם אישית, לפי מצבו של המטופל וגילו. כאשר מדובר בילדים אנו מתאימים את הייעוץ התזונתי לשלב ההתפחות שלהם, כולל כל אבות המזון וכל הנדרש להם לגדילה תקינה.

אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על טיפול בתופעת כאבים בקיבה, נשמח אם תתקשרו או תשאירו פרטים באתר. נציג מטעם ניר סלומון יחזור אליכם עם כל המידע המקצועי על רפואת עיכול אינטגרטיבית.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים