מחלות מעיים תסמינים

מחלות מעיים יכולות להיווצר כתוצאה מגורמים שונים, החל ממחוללים זיהומיים ועד למחלות כרוניות. מחלות מעיים תסמינים כוללים מגוון של בעיות, החל מכאבי בטן ועד ליציאות בלתי סדירות ואף חולשה וירידה במשקל. רפואת עיכול אינטגרטיבית שמה את הדגש על הקלת התסמינים כמו גם חיזוק מערכת החיסון של האדם, כדי למנוע את חזרת הבעיה בעתיד. שיטות הטיפול כוללות שילוב בין כמה דרכים יעילות וטבעיות שמתאימות לכל גיל ומותאמות אישית לכל מטופל בהתאם למצבו הגופני.

מהן מחלות מעיים

מחלות מעיים תסמינים נגרמים ממגוון מצבים. וירוסים, חיידקים ואף טפילים עלולים לגרום לדלקות חריפות נקודתיות או למצב כרוני של תפקוד לקוי של מערכת העיכול. גם מחלות כרוניות כגון קרוהן או קוליטיס גורמים לבעיות עיכול רבות, כאשר מחלות אלה מתאפיינות בתקופות של התלקחות והקלה. כדי לדעת מהו הגורם לתסמינים, על האדם לעבור בדיקות רפואיות מקיפות, ולעתים אף בדיקת קולונוסקופיה שיכולה להציל חיי אדם. לאחר האבחון המדויק, אפשר להתאים לכל אחד את הטיפול המתאים לו.

פירוט על מחלות מעיים תסמינים

מחלות מעיים תסמינים
על מחלות מעיים תסמינים

מחלות מעיים תסמינים הם מגוונים מאוד. לרוב מדווחים החולים על בעיות אלה:

  • כאבי בטן – כאבי הבטן יכולים להיות במקום אחד ספציפי או מפושטים לאורך מערכת העיכול, החל מהקיבה ועד למעי הגס, תלוי בבעיה.
  • יציאות לא סדירות – הנעות בין שלשולים תכופים לבין עצירות ממושכת. תסמין זה גורם לחוסר מנוחה בקרב המטופלים ולא מאפשר להם לנהל אורח חיים תקין ושגרה רגועה.
  • חולשה, ירידה במשקל – בשל בעיות הספיגה והכאבים, חווים חולים רבים חולשה, ירידה במשקל ואף חום. התחושה הכללית הרעה עלולה לגרום לדכדוך ואף לדיכאון, שכן האדם לא מקבל את הצרכים התזונתיים שהוא זקוק להם ונחלש עם הזמן.

לאחר האבחון אנו במרפאת ניר סלומון מציעים שילוב בין כמה שיטות טיפול. צמחי מרפא ותבלינים ייעודים יעילים בהרגעת התסמינים, כמו גם מחזקים את המערכת החיסונית לאורך זמן. כך גם הדיקור יעיל בהפחתת התסמינים וחיזוק מערכת העיכול. הדרכה חשובה ביותר היא הדרכה לאורח חיים נכון, כולל מזונות המתאימים לאדם ולבעייתו.

נשמח לקבוע אתכם פגישה כדי לדון על מחלות מעיים תסמינים שאתם סובלים מהם ולסייע לכם להקל על מצבכם. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג ממרפאת ניר סלומון יחזור אליכם עם פרטים נוספים על מחלות מעיים תסמינים והטיפול המתאים להם.

ניר-סלומון-טיפול-בקוליטיס-ריפלוקס-וקרוהן