NirSolomin-Logo

מחלות מעיים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

רבים סובלים מתופעה של מחלות מעיים מסוגים שונים. המחלות יכולות להיות על רקע של מחלות כרוניות או על רקע של מחוללים זיהומיים חולפים. בכל מקרה ובו אתם סובלים מכאבים הקשורים למערכת העיכול ובכלל, עליכם לגשת לרופא המשפחה ולעבור בדיקות מקיפות. לאחר קבלת האבחון והטיפול, נשמח לסייע לכם בהתאמת רפואת עיכול אינטגרטיבית למצב שלכם. אנו עובדים עם בני כל הגילאים ומציעים טיפול משולב בדיקור, צמחי מרפא וייעוץ תזונתי. 

מחלות מעיים

מחלות מעיים
על מחלות מעיים ורפואה משלימה

מחלות מעיים הם שם כללי לקשת רחבה של תופעות. חלקן על רקע כרוני, חלקן קשורות למחוללים זיהומיים, חלקן אוטואימוניות:

  • מחלות מעיים כרוניות – למשל מחלת קרוהן או קוליטיס, הגורמים לכאבים ולכיבים במערכת העיכול. לפעמים דורשות מחלות אלה אף התערבות כירורגית והן עלולות לגרום לתסמינים משמעותיים בקרב הלוקים בהן.
  • מחוללים זיהומיים – כגון טפילי מעיים, חיידקים שונים או וירוסים גורמים לכאבי בטן ולבעיות עיכול שונות. ישנם מצבים המצריכים התערבות רפואית והדרכה מיוחדת, כגון חיידק ההליקוברטור הגורם לכיבים בקיבה.
  • תסמונת המעי הרגיז – רבים סובלים מקיבה רגישה ומתסמונת המעי הרגיז, הגורמים לכאבים, תחושת אי נוחות ובעיות ביציאות ללא כל הסבר נראה לעין. אלה עלולים למרר את חייהם של הלוקים בהם ולהוריד מאיכות חייהם.

רפואת עיכול אינטגרטיבית

רפואת עיכול אינטגרטיבית מטפלת באדם, בשיתוף פעולה מלא עם כל המוסדות הרפואיים והרופאים מקשת רחבה של התמחויות. אנו בודקים באופן יסודי את הבדיקות שעבר האדם ואת התרופות והטיפולים שנאמר שהוא חייב לקבל. לאחר מכן אנו מתאימים לו טיפולים משלימים שיכולים להקל רבות על התסמינים. הטיפולים שלנו כוללים דיקור המחזק את המערכת החיסונית, צמחי תבלין וצמחי מרפא, ייעוץ תזונתי מקיף שמתאים לכל אדם לפי מצבו.

ניר סלומון מעורב במחקרים במכוני גסטרו ברחבי הארץ ושותף למחקרים בנושא מחלות מחלות מעיים ומחלות מערכת העיכול. הוא שותף למחקרים על הכורכומין ועל סגולותיו כאנטי דלקתי. נשמח לספר לכם פרטים נוספים על הטיפול שאנו מציעים במרפאה במקרים של מחלות מעיים. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר, ונשמח לחזור אליכם עם מידע נוסף.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים