מחלת מעיים חריפה עלולה לשבש את מהלך חייהם של אנשים ולפגוע בשגרת יומם. יציאות בלתי סדירות, כאבים, ירידה במשקל וחולשה הם רק חלק מהתסמינים הקשורים לתופעה. מחלת מעיים יכולה להיות על רקע כרוני כמחלת קרוהן או קוליטיס, כתוצאה של מחוללים זיהומיים כמו חיידקים או נגיפים ומסיבות נוספות. נשמח להתאים לכם טיפול משלים לאחר בדיקת כל תוצאות הבדיקות הרפואיות וסקירת מצבכם הרפואי.

מחלת מעיים חריפה

מחלת מעיים חריפה
מחלת מעיים חריפה טיפול משלים

מחלת מעיים חריפה עלולה להיות פתאומית או כרונית:

  • מחלה כרונית – כגון מחלת קרוהן או קוליטיס, התוקפים קטעים במעיים ואף מערכות אחרות לאורך מערכת העיכול. הם גורמות לכאבים, חולשה, ירידה במשקל ותופעות נוספות.
  • מחוללים זיהומיים – כגון חיידקים או נגיפים עלולים לגרום באופן פתאומי למגוון תסמינים ולמחלת מעיים חריפה. יש לבדוק את מצבו הגופני של האדם ולוודא מה הרקע למצב זה.
  • מחלות קשות – אף מחלות כגון מחלות ממאירות עלולות לגרום למחלת מעיים, כגון סרטן המעי הגס, סרטן הקיבה ומצבים נוספים.

משום שמחלת מעיים חריפה עלולה להיווצר ממגוון מצבים, על הסובלים ממנה לקבל ראשית ייעוץ רפואי מרופא המשפחה ולעבור בדיקות רפואיות מקיפות. התסמינים השונים עלולים להיות כאבים, דימום שמצריך התערבות רפואית דחופה, הקאות, יציאות בלתי סדירות, חום, ירידה במשקל, כאבים ותשישות. יש לבצע בדיקות דם מקיפות ולעבור צילומי הדמיה כדי לברר מהם הגורמים למצב זה.

מחלת מעיים חריפה טיפול

לאחר שהמטופל עובר בדיקה רפואית מקיפה, נוכל לסייע לו במסגרת רפואה אינטגרטיבית. זו רפואת עיכול שמתחשבת בתוצאות הרפואיות ובמהלך התרופתי שמקבל האדם מרופאיו. אנו משתפים פעולה עם בתי חולים ורופאים ומעורבים במחקר על צמחי מרפא וכורכומין. אנו מציעים לסובלים ממחלות מעיים מגוון טיפולים, כגון דיקור שמחזק את המערכת החיסונית ומשפר את התנועתיות במערכת העיכול, צמחי מרפא כולל כורכומין שהם בעלי תכונות אנטי דלקתיות, ייעוץ לאורח חיים נכון ולתזונה נכונה ועוד.

אנו מתאימים לכל אחד טיפול בהתאם לתוצאות הבדיקות הרפואיות שעבר ובהתאם למצבו. אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים על מחלת מעיים חריפה ועל אפשרויות הטיפול בה במסגרת רפואה אינטגרטיבית, נשמח לשוחח אתכם בטלפון. אנא התקשרו למרפאתו של ניר סלומון או השאירו פרטים באתר.