מחלת מעיים חריפה – פתרון וטיפול במסגרת רפואה אינטגרטיבית

4.7
12

מחלת מעיים חריפה עלולה לשבש את מהלך חייהם של אנשים ולפגוע בשגרת יומם. יציאות בלתי סדירות, כאבים, ירידה במשקל וחולשה הם רק חלק מהתסמינים הקשורים לתופעה. מחלת מעיים יכולה להיות על רקע כרוני כמחלת קרוהן או קוליטיס, כתוצאה של מחוללים זיהומיים כמו חיידקים או נגיפים ומסיבות נוספות. נשמח להתאים לכם טיפול משלים לאחר בדיקת כל תוצאות הבדיקות הרפואיות וסקירת מצבכם הרפואי.

מחלת מעיים חריפה

מחלת מעיים חריפה
מחלת מעיים חריפה טיפול משלים

מחלת מעיים חריפה עלולה להיות פתאומית או כרונית:

  • מחלה כרונית – כגון מחלת קרוהן או קוליטיס, התוקפים קטעים במעיים ואף מערכות אחרות לאורך מערכת העיכול. הם גורמות לכאבים, חולשה, ירידה במשקל ותופעות נוספות.
  • מחוללים זיהומיים – כגון חיידקים או נגיפים עלולים לגרום באופן פתאומי למגוון תסמינים ולמחלת מעיים חריפה. יש לבדוק את מצבו הגופני של האדם ולוודא מה הרקע למצב זה.
  • מחלות קשות – אף מחלות כגון מחלות ממאירות עלולות לגרום למחלת מעיים, כגון סרטן המעי הגס, סרטן הקיבה ומצבים נוספים.

משום שמחלת מעיים חריפה עלולה להיווצר ממגוון מצבים, על הסובלים ממנה לקבל ראשית ייעוץ רפואי מרופא המשפחה ולעבור בדיקות רפואיות מקיפות. התסמינים השונים עלולים להיות כאבים, דימום שמצריך התערבות רפואית דחופה, הקאות, יציאות בלתי סדירות, חום, ירידה במשקל, כאבים ותשישות. יש לבצע בדיקות דם מקיפות ולעבור צילומי הדמיה כדי לברר מהם הגורמים למצב זה.

מחלת מעיים חריפה טיפול

לאחר שהמטופל עובר בדיקה רפואית מקיפה, נוכל לסייע לו במסגרת רפואה אינטגרטיבית. זו רפואת עיכול שמתחשבת בתוצאות הרפואיות ובמהלך התרופתי שמקבל האדם מרופאיו. אנו משתפים פעולה עם בתי חולים ורופאים ומעורבים במחקר על צמחי מרפא וכורכומין. אנו מציעים לסובלים ממחלות מעיים מגוון טיפולים, כגון דיקור שמחזק את המערכת החיסונית ומשפר את התנועתיות במערכת העיכול, צמחי מרפא כולל כורכומין שהם בעלי תכונות אנטי דלקתיות, ייעוץ לאורח חיים נכון ולתזונה נכונה ועוד.

אנו מתאימים לכל אחד טיפול בהתאם לתוצאות הבדיקות הרפואיות שעבר ובהתאם למצבו. אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים על מחלת מעיים חריפה ועל אפשרויות הטיפול בה במסגרת רפואה אינטגרטיבית, נשמח לשוחח אתכם בטלפון. אנא התקשרו למרפאתו של ניר סלומון או השאירו פרטים באתר.

03-7441067

(שלוחה 2)

דוא”ל gastro.nir@gmail.com

דלקת במעיים

דלקת מעיים טיפול טבעי

5.0 02 דלקת מעיים היא מצב רפואי, המופיע בשל מגוון סיבות, ויכול להתפרץ כמחלה קצרת טווח או כבעיה כרונית ממושכת. דלקת מעיים נקודתית נגרמת בשל

טיפול בקוליטיס

חסימת מעיים

0.0 00 חסימת מעיים הוא מצב ובו יש חסימה במעי הדק או במעי הגס על רקע סיבות שונות. החסימה יכול להיות קלה או חמורה, ולעתים

טיפול בקוליטיס

מחלות מעיים

0.0 00 רבים סובלים מתופעה של מחלות מעיים מסוגים שונים. המחלות יכולות להיות על רקע של מחלות כרוניות או על רקע של מחוללים זיהומיים חולפים.

תסמונת המעי הרגיז

מעי רגיז – תסמינים וסימפטומים

4.8 13 אז מה זה בעצם תסמונת המעי הרגיז ולמה יש לי את הצרה הזאת? דבר ראשון חשוב להבין את ההגדרה הבסיסית של תסמונת המעי

טיפול בקוליטיס

מעיים רגיזים

0.0 00 מעיים רגיזים הם תופעה שעלולה להיות תוצאה של כמה מצבים. ייתכן ומחלה כרונית, ייתכן ותופעת לוואי של מצב אחר ולעתים תזונה לקויה. אנו