NirSolomin-Logo

מחלת מעיים חריפה – פתרון וטיפול במסגרת רפואה אינטגרטיבית

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

מחלת מעיים חריפה עלולה לשבש את מהלך חייהם של אנשים ולפגוע בשגרת יומם. יציאות בלתי סדירות, כאבים, ירידה במשקל וחולשה הם רק חלק מהתסמינים הקשורים לתופעה. מחלת מעיים יכולה להיות על רקע כרוני כמחלת קרוהן או קוליטיס, כתוצאה של מחוללים זיהומיים כמו חיידקים או נגיפים ומסיבות נוספות. נשמח להתאים לכם טיפול משלים לאחר בדיקת כל תוצאות הבדיקות הרפואיות וסקירת מצבכם הרפואי.

מחלת מעיים חריפה

מחלת מעיים חריפה
מחלת מעיים חריפה טיפול משלים

מחלת מעיים חריפה עלולה להיות פתאומית או כרונית:

  • מחלה כרונית – כגון מחלת קרוהן או קוליטיס, התוקפים קטעים במעיים ואף מערכות אחרות לאורך מערכת העיכול. הם גורמות לכאבים, חולשה, ירידה במשקל ותופעות נוספות.
  • מחוללים זיהומיים – כגון חיידקים או נגיפים עלולים לגרום באופן פתאומי למגוון תסמינים ולמחלת מעיים חריפה. יש לבדוק את מצבו הגופני של האדם ולוודא מה הרקע למצב זה.
  • מחלות קשות – אף מחלות כגון מחלות ממאירות עלולות לגרום למחלת מעיים, כגון סרטן המעי הגס, סרטן הקיבה ומצבים נוספים.

משום שמחלת מעיים חריפה עלולה להיווצר ממגוון מצבים, על הסובלים ממנה לקבל ראשית ייעוץ רפואי מרופא המשפחה ולעבור בדיקות רפואיות מקיפות. התסמינים השונים עלולים להיות כאבים, דימום שמצריך התערבות רפואית דחופה, הקאות, יציאות בלתי סדירות, חום, ירידה במשקל, כאבים ותשישות. יש לבצע בדיקות דם מקיפות ולעבור צילומי הדמיה כדי לברר מהם הגורמים למצב זה.

מחלת מעיים חריפה טיפול

לאחר שהמטופל עובר בדיקה רפואית מקיפה, נוכל לסייע לו במסגרת רפואה אינטגרטיבית. זו רפואת עיכול שמתחשבת בתוצאות הרפואיות ובמהלך התרופתי שמקבל האדם מרופאיו. אנו משתפים פעולה עם בתי חולים ורופאים ומעורבים במחקר על צמחי מרפא וכורכומין. אנו מציעים לסובלים ממחלות מעיים מגוון טיפולים, כגון דיקור שמחזק את המערכת החיסונית ומשפר את התנועתיות במערכת העיכול, צמחי מרפא כולל כורכומין שהם בעלי תכונות אנטי דלקתיות, ייעוץ לאורח חיים נכון ולתזונה נכונה ועוד.

אנו מתאימים לכל אחד טיפול בהתאם לתוצאות הבדיקות הרפואיות שעבר ובהתאם למצבו. אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים על מחלת מעיים חריפה ועל אפשרויות הטיפול בה במסגרת רפואה אינטגרטיבית, נשמח לשוחח אתכם בטלפון. אנא התקשרו למרפאתו של ניר סלומון או השאירו פרטים באתר.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים