NirSolomin-Logo

מעיים רגיזים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

מעיים רגיזים הם תופעה שעלולה להיות תוצאה של כמה מצבים. ייתכן ומחלה כרונית, ייתכן ותופעת לוואי של מצב אחר ולעתים תזונה לקויה. אנו מתאימים לכל מטופל את הטיפול המתאים לו, מתוך שילוב של הרפואה הקונבנציונאלית עם הרפואה ההוליסטית. אנו מבצעים תשאול מקיף, עוברים על כל הבדיקות שעבר המטופל אצל הרופא ובתי החולים ולאחר מכן מציעים לו טיפול שמשתלב במערך הטיפולי הכולל שלו. 

מעיים רגיזים

מעיים רגיזים
מעיים רגיזים טיפול

מעיים רגיזים הם תוצאה של כמה מצבים:

  • מחלה כרונית – כגון מחלת קרוהן או קוליטיס. שתי מחלות שעלולות לגרום לבעיות עיכול, לתסמינים כמו כאבים, יציאות לא סדירות ובעיות נוספות.
  • תזונה לקויה – לעתים אנשים הם בריאים לחלוטין, אבל סובלים ממעיים רגיזים בגלל תזונה לקויה. היעדר סיבים, עודף באלכוהול וקפה, היעדר פירות וירקות ועוד.
  • תסמונת המעי הרגיז – זו תופעה שגורמת למעי רגיז ללא כל הסבר ניכר לעין. התזונה של החולה בסדר, אין לו מחלות רקע ובכל זאת הוא סובל ממעיים רגיזים.

אנו מבצעים את התשאול ואת הבדיקה בהתאם לבדיקות הרגילות של המטופל. מה נאמר לו על ידי רופא המשפחה שלו? על ידי רופאים בבתי חולים? אנו בודקים את תוצאות כל הבדיקות שערך ולפי זה מציעים רפואה שמשלימה את המערך הטיפולי שקיבל. הטיפול שאנו מציעים משתלב במערך הטיפולי שקיבל ומשלים אותו.

טיפול במעיים רגיזים

אנו במרפאה של ניר סלומון מאמינים כי באמצעות שילוב בין רפואה רגילה לבין רפואה הוליסטית ניתן לשפר את איכות חייו של המטופל. אפשר להקל את התסמינים שלו ולכוון אותו לאורח חיים בריא ומאוזן יותר. נתאים עבורו טיפול בצמחי מרפא ובכורכומין, כדי לחזק את המערכת החיסונית. כורכומין נחקר וידוע כבעל תכונות אנטי דלקתיות ולכן יכול להתאים במצבים אלה. שנית, נציע לו שינוי תזונתי אישי המתאים לאורח חייו ולמצבו. כדאי גם להפחית בעישון, באלכוהול ובמצבי סטרס, שעלולים להחמיר תסמינים של מעיים רגיזים. גם דיקור מסייע רבות לתופעה, מחזק את המערכת החיסונית ומסייע להקל על התסמינים השונים.

נשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ ובטיפול. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרפאה של ניר סלומון ולקבל פתרונות של רפואה אינטגרטיבית, המתחשבת בכלל הגורמים המטפלים באדם.

 

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים