NirSolomin-Logo

מעי רגיז טיפול

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אנו במרפאה של ניר סלומון מאמינים ברפואה אינטגרטיבית, קרי רפואה שמשלבת בין רפואה רגילה לבין רפואה משלימה. משום כך אנו מציעים למצב של  מעי רגיז טיפול אינטגרטיבי, לאחר בדיקה מקיפה של תוצאות הבדיקות של המטופל והתאמת טיפול משלים עבורו. נשמח להתאים לכם טיפול משלים בבעיה של מעי רגיז ובעיות נוספות במערכת העיכול.

מעי רגיז טיפול

מעי רגיז טיפול
מעי רגיז טיפול משלים

מעי רגיז טיפול כולל כמה אפשרויות. ראשית יש להבין ממה נובעת התופעה. האם מדובר במחלה כרונית כגון קוליטיס או מחלת קרוהן, הגורמות למגוון תסמינים במערכת העיכול? האם דלקת בקיבה שמשפיעה על בריאותו של האדם וגורמת למגוון תופעות? או תסמונת המעי הרגיז, העלולה להגיע בהתקפים או אף להיות קבועה בחיי האדם אך ללא הסברים מניחים את הדעת.

התסמינים של מעי רגיז יכולים לנוע בקשת רחבה של תופעות, החל מכאבים בקיבה או במעי, תחושות שונות של צריבה ושריפה, בעיות ביציאות החל משלשולים ועד לעצירות ממושכת וכך הלאה. תסמינים אלה עלולים לשבש את שגרת חייו של האדם ולהוציאו לאיזון. משום כך אנו מציעים טיפול שישיב את האיזון למערכת העיכול של האדם ויסייע לו להקל על התסמינים שלו.

מעי רגיז טיפולים שונים

מעי רגיז טיפול כולל כמה תחומים:

  • דיקור – המחזק את המערכת החיסונית של האדם ומסייע לתנועתיות של מערכת העיכול.
  • צמחי מרפא שמסייעים למגוון  מצבים של דלקות, במיוחד כורכומין.
  • ייעוץ לתזונה – כולל מעבר לתזונה מלאה בסיבים, הימנעות מצריכה של אלכוהול וקפה ואף הימנעות מעישון.
  • חיים רגועים – מצבי דחק עלולים לגרום להחרפה של תסמינים של תסמונת המעי הרגיז, ולכן מומלץ להימנע מהם.

כדי לספק טיפול זה, יש ראשית לבדוק את האדם באופן יסודי ולקבל מושג על מערך הבדיקות שעבר במסגרת רפואת המשפחה ובתי החולים. אנו מתאימים את הטיפול שלנו במקביל לטיפול הרגיל שמקבלים המטופלים שלנו, ולכן זו רפואה אינטגרטיבית. ניר סלומון עובד בשיתוף פעולה עם בתי חולים ומבצע מחקרים במכוני מחקר ברחבי הארץ, ולכן מאמין כי רפואה אינטגרטיבית משלבת ביעילות את הרפואה הרגילה עם הרפואה המשלימה. אנו משתפים פעולה עם רופאים רבים ומציעים טיפול משלים לטיפולים הרגילים שמקבלים החולים.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על מעי רגיז טיפול. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם אינפורמציה נוספת.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים