אנו במרפאה של ניר סלומון מאמינים ברפואה אינטגרטיבית, קרי רפואה שמשלבת בין רפואה רגילה לבין רפואה משלימה. משום כך אנו מציעים למצב של  מעי רגיז טיפול אינטגרטיבי, לאחר בדיקה מקיפה של תוצאות הבדיקות של המטופל והתאמת טיפול משלים עבורו. נשמח להתאים לכם טיפול משלים בבעיה של מעי רגיז ובעיות נוספות במערכת העיכול.

מעי רגיז טיפול

מעי רגיז טיפול
מעי רגיז טיפול משלים

מעי רגיז טיפול כולל כמה אפשרויות. ראשית יש להבין ממה נובעת התופעה. האם מדובר במחלה כרונית כגון קוליטיס או מחלת קרוהן, הגורמות למגוון תסמינים במערכת העיכול? האם דלקת בקיבה שמשפיעה על בריאותו של האדם וגורמת למגוון תופעות? או תסמונת המעי הרגיז, העלולה להגיע בהתקפים או אף להיות קבועה בחיי האדם אך ללא הסברים מניחים את הדעת.

התסמינים של מעי רגיז יכולים לנוע בקשת רחבה של תופעות, החל מכאבים בקיבה או במעי, תחושות שונות של צריבה ושריפה, בעיות ביציאות החל משלשולים ועד לעצירות ממושכת וכך הלאה. תסמינים אלה עלולים לשבש את שגרת חייו של האדם ולהוציאו לאיזון. משום כך אנו מציעים טיפול שישיב את האיזון למערכת העיכול של האדם ויסייע לו להקל על התסמינים שלו.

מעי רגיז טיפולים שונים

מעי רגיז טיפול כולל כמה תחומים:

  • דיקור – המחזק את המערכת החיסונית של האדם ומסייע לתנועתיות של מערכת העיכול.
  • צמחי מרפא שמסייעים למגוון  מצבים של דלקות, במיוחד כורכומין.
  • ייעוץ לתזונה – כולל מעבר לתזונה מלאה בסיבים, הימנעות מצריכה של אלכוהול וקפה ואף הימנעות מעישון.
  • חיים רגועים – מצבי דחק עלולים לגרום להחרפה של תסמינים של תסמונת המעי הרגיז, ולכן מומלץ להימנע מהם.

כדי לספק טיפול זה, יש ראשית לבדוק את האדם באופן יסודי ולקבל מושג על מערך הבדיקות שעבר במסגרת רפואת המשפחה ובתי החולים. אנו מתאימים את הטיפול שלנו במקביל לטיפול הרגיל שמקבלים המטופלים שלנו, ולכן זו רפואה אינטגרטיבית. ניר סלומון עובד בשיתוף פעולה עם בתי חולים ומבצע מחקרים במכוני מחקר ברחבי הארץ, ולכן מאמין כי רפואה אינטגרטיבית משלבת ביעילות את הרפואה הרגילה עם הרפואה המשלימה. אנו משתפים פעולה עם רופאים רבים ומציעים טיפול משלים לטיפולים הרגילים שמקבלים החולים.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על מעי רגיז טיפול. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם אינפורמציה נוספת.