מעי רגיז סימפטומים

מעי רגיז סימפטומים עלול להפריע לאנשים בגילאים שונים באופן כרוני או מזדמן. יש אנשים שכל חייהם לא סבלו מכל בעיות במערכת העיכול, אך בגילאים מבוגרים יותר החלו לחוש בתסמינים שונים. לאחר בדיקה רפואית מקיפה ושלילת מצבים המצריכים התערבות רפואית, נשמח במרפאה של ניר סלומון לסייע לכם להקל על התסמינים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רופאים מקשת התמחות שונה ומתאימים לכל מטופל את שיטת הטיפול שלו בהתאם להמלצות הרפואיות שקיבל. 

מעי רגיז סימפטומים

מעי רגיז סימפטומים
טיפול במצבי מעי רגיז סימפטומים

מעי רגיז סימפטומים היא תופעה שעלולה ממש למרר את חייהם של הסובלים ממנה. היא נעה על קשת של תסמינים, כגון:

  • כאבי בטן – אנשים הסובלים ממעי רגיז מדווחים על כאבי בטן ברחבי מערכת העיכול. כאבי הבטן יכולים להיות ממיחושים קלים ועד לכאבים קשים. הם עלולים להופיע לאחר האוכל, אך גם בלי קשר למועדי הארוחות.
  • יציאות – התסמינים כוללים יציאות רכות או לחלופין, עצירות. בכל מקרה מדובר על ירידה באיכות החיים ובאפשרות לנהל שגרה נורמאלית, שכן בעיות ביציאות מגבילות את הסובלים מהן ואף מעוררות חרדות וחששות ביום יום.
  • עייפות, תשישות – בגלל התפקוד הלא רגיל של מערכת העיכול, מדווחים הלוקים בתסמונת המעי הרגיז על עייפות, תשישות, בעיות בשינה וקשיים להתרכז במטלות השגרתיות שלהם.

קשת רחבה זו של תסמינים ממררת את חיי הלוקים בתסמונת המעי הרגיז. בצורה אירונית, דווקא כשכל הבדיקות תקינות ואין מחלה בעלת תרופה, חשים הלוקים בתופעה מיואשים, שכן הם כבר ניסו הכל ודבר לא עוזר.

טיפולים במעי רגיז

ניר סלומון הוא בעל ניסיון מקיף ויסודי בטיפול במעי רגיז בקרב גילאים שונים. אנו מציעים טיפול מותאם אישית עבור מעי רגיז סימפטומים, לאחר בדיקת תוצאות הבדיקות והמלצות הרופא: דיקור הממריץ את מערכת העיכול או לחלופין, מרגיע אותה, בהתאם לתסמין שממנו סובל האדם. נוסף על כך, מחזק הדיקור את המערכת החיסונית של האדם. אנו מציעים שילוב מיטבי של צמחי מרפא ותבלינים ייעודיים ככורכומין, שנמצאו בעלי השפעה אנטי דלקתית במערכת העיכול. אף שינוי תזונתי נמצא יעיל ומותאם אישית לכל אדם ובעייתו.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על אפשרויות טיפול במצב של  מעי רגיז סימפטומים. ניר סלומון שותף למחקרים שונים במכוני גסטרו ומספק טיפול אינטגרטיבי המשלב בין המלצות הרופאים ומצב המטופל. התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

03-7441067

(שלוחה 2)

דוא”ל gastro.nir@gmail.com

דלקת-מעיים-קרוהן
קרוהן (Crohan)

דלקת מעיים קרוהן

5.0 01 מחלת קרוהן היא מחלה אוטואימונית התוקפת את מערכת העיכול של האדם ובעיקר את המעי הדק. המצב גורם לתסמינים כגון שלשולים והקאות, כמו גם עייפות,

למה בעצם כואבת לי הבטן?
טיפול בקוליטיס

כאבי בטן טיפול

0.0 00 למה בעצם כואבת לי הבטן? כמעט כל מטופל ומטופלת שמגיעים למרפאה שלי שואלים בשלב כזה או אחר את השאלה הזו. זו שאלה כללית

טיפול בקוליטיס

דלקת במערכת העיכול

5.0 11 מערכת העיכול היא אחת המערכות הגדולות והמסועפות בגוף האדם. היא מתחילה במערכת הבליעה בפה וממשיכה לאורך כל הבטן עד ליציאת הפסולת. גורמים שונים

למה בעצם כואבת לי הבטן?
טיפול בקוליטיס

טיפול בעצירות

4.5 37 עצירות עצירות הינה תופעה מוכרת ונפוצה מאוד, כ25% מהאוכלוסייה עולמית סובלת ממנה. עצירות מוגדרת כאשר יש שינוי בהרגלי היציאות ומתקיימות שתיים או יותר

קוליטיס כיבית טיפול
טיפול בקוליטיס

טיפול בקוליטיס

0.0 00 קוליטיס הוא מצב ובו יש דלקת כרונית במעי, התוקפת באופן קבוע או בהתקפים. התוצאה היא כאבי בטן, שלשולים, חום גבוה ואף שלשול דמי.