NirSolomin-Logo

מעי רגיז סימפטומים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

מעי רגיז סימפטומים עלול להפריע לאנשים בגילאים שונים באופן כרוני או מזדמן. יש אנשים שכל חייהם לא סבלו מכל בעיות במערכת העיכול, אך בגילאים מבוגרים יותר החלו לחוש בתסמינים שונים. לאחר בדיקה רפואית מקיפה ושלילת מצבים המצריכים התערבות רפואית, נשמח במרפאה של ניר סלומון לסייע לכם להקל על התסמינים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רופאים מקשת התמחות שונה ומתאימים לכל מטופל את שיטת הטיפול שלו בהתאם להמלצות הרפואיות שקיבל. 

מעי רגיז סימפטומים

מעי רגיז סימפטומים
טיפול במצבי מעי רגיז סימפטומים

מעי רגיז סימפטומים היא תופעה שעלולה ממש למרר את חייהם של הסובלים ממנה. היא נעה על קשת של תסמינים, כגון:

  • כאבי בטן – אנשים הסובלים ממעי רגיז מדווחים על כאבי בטן ברחבי מערכת העיכול. כאבי הבטן יכולים להיות ממיחושים קלים ועד לכאבים קשים. הם עלולים להופיע לאחר האוכל, אך גם בלי קשר למועדי הארוחות.
  • יציאות – התסמינים כוללים יציאות רכות או לחלופין, עצירות. בכל מקרה מדובר על ירידה באיכות החיים ובאפשרות לנהל שגרה נורמאלית, שכן בעיות ביציאות מגבילות את הסובלים מהן ואף מעוררות חרדות וחששות ביום יום.
  • עייפות, תשישות – בגלל התפקוד הלא רגיל של מערכת העיכול, מדווחים הלוקים בתסמונת המעי הרגיז על עייפות, תשישות, בעיות בשינה וקשיים להתרכז במטלות השגרתיות שלהם.

קשת רחבה זו של תסמינים ממררת את חיי הלוקים בתסמונת המעי הרגיז. בצורה אירונית, דווקא כשכל הבדיקות תקינות ואין מחלה בעלת תרופה, חשים הלוקים בתופעה מיואשים, שכן הם כבר ניסו הכל ודבר לא עוזר.

טיפולים במעי רגיז

ניר סלומון הוא בעל ניסיון מקיף ויסודי בטיפול במעי רגיז בקרב גילאים שונים. אנו מציעים טיפול מותאם אישית עבור מעי רגיז סימפטומים, לאחר בדיקת תוצאות הבדיקות והמלצות הרופא: דיקור הממריץ את מערכת העיכול או לחלופין, מרגיע אותה, בהתאם לתסמין שממנו סובל האדם. נוסף על כך, מחזק הדיקור את המערכת החיסונית של האדם. אנו מציעים שילוב מיטבי של צמחי מרפא ותבלינים ייעודיים ככורכומין, שנמצאו בעלי השפעה אנטי דלקתית במערכת העיכול. אף שינוי תזונתי נמצא יעיל ומותאם אישית לכל אדם ובעייתו.

נשמח לספק לכם פרטים נוספים על אפשרויות טיפול במצב של  מעי רגיז סימפטומים. ניר סלומון שותף למחקרים שונים במכוני גסטרו ומספק טיפול אינטגרטיבי המשלב בין המלצות הרופאים ומצב המטופל. התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים