רבים מחפשים חומר על מעי רגיז תסמינים, משום שזהו מצב מורכב והתסמינים בו רבים. חלק מהסובלים ממעי רגיז עדים לתופעות קבועות ומתמשכות וחלק סובלים מהתקפים בתקופות, כאשר התסמינים עלולים להשתנות בפתאומיות. אנו  מציעים גישה של רפואית עיכול אינטגרטיבית, השואפת לשלב בין הרפואה הרגילה לבין דרכי טיפול משלימות. משום כך אנו משתפים פעולה עם רופאים ועם בתי חולים ומכוני מחקר ומציעים טיפול לאחר בדיקה רפואית וסקירת מצבו הרפואי של האדם. 

מעי רגיז תסמינים

מעי רגיז תסמינים
מעי רגיז תסמינים וטיפול

מעי רגיז תסמינים נעים בטווח רחב של תופעות:

  • בעיות ביציאות – החל משלשולים בלתי פוסקים ועד עצירות מטרידה. אלה יכולים לשבש את מהלך חייו של האדם ולפגוע בשגרת יומו. חלק מהאנשים סובלים רק מאחת התופעות וחלק משתי התופעות גם יחד, לסירוגין. הבעיה היא שלא ניתן לצפות מתי יהיה שלשול ומתי תהיה עצירות, דבר שמאוד מקשה לנהל אורח חיים נורמלי.
  • כאבים – רבים מהסובלים ממעי רגיז מעידים על כאבים, תחושות של צריבה ואף שריפה בחלקים שונים בבטן.
  • ירידה במשקל וחולשה – כתוצאה מחוסר האיזון עלולים רבים לרדת במשקל, לחוש עייפות וחולשה ולהפגין חוסר אנרגיה.

תופעות אלה צריכות להדליק אור אדום ולכן בכל מקרה ובו אתם סובלים מאחד מתסמינים אלה, עליכם לגשת לרופא המשפחה ולבקש בדיקות מקיפות כדי לשלול בעיות מסכנות חיים.

טיפול במעי רגיז

אנו במרפאה של ניר סלומון מאמינים כי רפואת עיכול אינטגרטיבית יכולה לסייע במגוון תופעות של בעיות במערכת העיכול, כולל מעי רגיז. אנו בודקים את האדם וסוקרים את תוצאות הבדיקות הרפואיות שעבר ובהתאם לתוצאות אלה אנו מתאימים לו טיפולים משלימים: למשל טיפול באמצעות צמחי מרפא שמחזקים את המערכת העיכול, כורכומין נחקר רבות ונמצא יעיל בריפוי דלקות ולכן אנו משלבים אותו במהלך הטיפול שלנו, אף דיקור מחזק את המערכת החיסונית, משפר את תנועתיות מערכת העיכול ונמצא יעיל בהקלה במצבים של מעי רגיז תסמינים.

ניר סלומון משתף פעולה עם מחקרים בבתי חולים הקשורים בעיות מערכת העיכול, כולל מעי רגיז. אנו משתפים פעולה עם רופאים ומתכננים טיפול המתחשב בטיפול שקיבל כל חולה, לאחר בדיקת המצב הרפואי שלו. נשמח לסייע לכם במצבים של מעי רגיז תסמינים וטיפול, לייעץ לכם על אורח חיים נכון כולל הימנעות מסטרס, כיצד לעבור לתזונה נכונה ובריאה ועוד. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*