NirSolomin-Logo

מעי רגיז תסמינים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

רבים מחפשים חומר על מעי רגיז תסמינים, משום שזהו מצב מורכב והתסמינים בו רבים. חלק מהסובלים ממעי רגיז עדים לתופעות קבועות ומתמשכות וחלק סובלים מהתקפים בתקופות, כאשר התסמינים עלולים להשתנות בפתאומיות. אנו  מציעים גישה של רפואית עיכול אינטגרטיבית, השואפת לשלב בין הרפואה הרגילה לבין דרכי טיפול משלימות. משום כך אנו משתפים פעולה עם רופאים ועם בתי חולים ומכוני מחקר ומציעים טיפול לאחר בדיקה רפואית וסקירת מצבו הרפואי של האדם. 

מעי רגיז תסמינים

מעי רגיז תסמינים
מעי רגיז תסמינים וטיפול

מעי רגיז תסמינים נעים בטווח רחב של תופעות:

  • בעיות ביציאות – החל משלשולים בלתי פוסקים ועד עצירות מטרידה. אלה יכולים לשבש את מהלך חייו של האדם ולפגוע בשגרת יומו. חלק מהאנשים סובלים רק מאחת התופעות וחלק משתי התופעות גם יחד, לסירוגין. הבעיה היא שלא ניתן לצפות מתי יהיה שלשול ומתי תהיה עצירות, דבר שמאוד מקשה לנהל אורח חיים נורמלי.
  • כאבים – רבים מהסובלים ממעי רגיז מעידים על כאבים, תחושות של צריבה ואף שריפה בחלקים שונים בבטן.
  • ירידה במשקל וחולשה – כתוצאה מחוסר האיזון עלולים רבים לרדת במשקל, לחוש עייפות וחולשה ולהפגין חוסר אנרגיה.

תופעות אלה צריכות להדליק אור אדום ולכן בכל מקרה ובו אתם סובלים מאחד מתסמינים אלה, עליכם לגשת לרופא המשפחה ולבקש בדיקות מקיפות כדי לשלול בעיות מסכנות חיים.

טיפול במעי רגיז

אנו במרפאה של ניר סלומון מאמינים כי רפואת עיכול אינטגרטיבית יכולה לסייע במגוון תופעות של בעיות במערכת העיכול, כולל מעי רגיז. אנו בודקים את האדם וסוקרים את תוצאות הבדיקות הרפואיות שעבר ובהתאם לתוצאות אלה אנו מתאימים לו טיפולים משלימים: למשל טיפול באמצעות צמחי מרפא שמחזקים את המערכת העיכול, כורכומין נחקר רבות ונמצא יעיל בריפוי דלקות ולכן אנו משלבים אותו במהלך הטיפול שלנו, אף דיקור מחזק את המערכת החיסונית, משפר את תנועתיות מערכת העיכול ונמצא יעיל בהקלה במצבים של מעי רגיז תסמינים.

ניר סלומון משתף פעולה עם מחקרים בבתי חולים הקשורים בעיות מערכת העיכול, כולל מעי רגיז. אנו משתפים פעולה עם רופאים ומתכננים טיפול המתחשב בטיפול שקיבל כל חולה, לאחר בדיקת המצב הרפואי שלו. נשמח לסייע לכם במצבים של מעי רגיז תסמינים וטיפול, לייעץ לכם על אורח חיים נכון כולל הימנעות מסטרס, כיצד לעבור לתזונה נכונה ובריאה ועוד. התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים