מעי רגיז

4.6
33

מעי רגיז הוא תסמונת שכולל תסמינים שונים, כגון כאבי בטן, יציאות לא סדירות כגון עצירות או לחלופין שלשול, תחושת נפיחות תמידית ועוד. חלק מהסובלים מהתופעה מעידים כי מזונות מסוימים עלולים להחמיר אותה, אך חלק אחר מעיד כי בינתיים דבר לא מסייע למצבם. אנו במרפאת ניר סלומון מאמינים כי שילוב בין כמה דרכי ריפוי טבעיות, מאפשר לגוף האדם להחלים ממצב המעי הרגיז ובמקביל לחזק את המערכת החיסונית שלו. אנו מתאימים עבור כל אחד שיטת טיפול המתאימה לו ולמצבו הגופני. 

מהו מעי רגיז?

מעי רגיז
מעי רגיז טיפול טבעי

תסמונת מעי רגיז תוקפת אנשים בכל הגילאים, ברמות חומרה שונות. הגורמים לה לא ידועים דיים, אבל סבורים שמדובר בשילוב של: השלכות מחוללים זיהומיים כווירוסים או חיידקים, לחץ נפשי ממושך, תזונה לקויה ועוד. הרפואה הרגילה לא מטפלת בתסמונת ביסודיות, שכן הגורם לה לא נמצא עדיין. ולכן רבים הפונים לעזרת רפואת עיכול משלימה, שתסייע להם להפחית את התסמינים ואף למנוע אותם כליל. אנו במרפאתו של ניר סלומון בעלי ניסיון רב בטיפול בתופעות מעי רגיז ומציעים שילוב של כמה שיטות אפקטיביות לטיפול וריפוי התופעה.

רפואת עיכול אינטגרטיבית בתופעת המעי הרגיז

אנו מתאימים עבור כל מטופל את הטיפול המתאים לו, בהתאם למצבו הגופני, משך הזמן שבו הוא סובל מהתופעה והתסמינים שלו. אנו מציעים שילוב בין:

  • טיפול בתבלינים ייעודיים – הכורכומין מופק מצמח הכורכום ונמצא כבעל תכונות מרפא נדירות במצבי דלקת ובעיות במערכת העיכול. אנו משלבים את הטיפול בכורכום עם שיטות נוספות כדי לקבל אפקט ריפוי מקסימלי.
  • דיקור סיני – הדיקור מחזק את המערכת החיסונית של האדם, במקביל להקלה על התסמינים המיידיים של תופעת המעי הרגיז.
  • צמחי מרפא – ניתן לקבל אותם בחליטה או בכמוסות, והשילוב שלהם עם הכורכום ועם הדיקור מספק ריפוי ממושך ואפקטיבי.
  • ייעוץ לאורח חיים נכון – הייעוץ חשוב במיוחד לאנשים שלא מודעים לתזונה שלהם. אנו ממליצים על תזונה של מזונות מרפאים וטובים למערכת העיכול, והימנעות ממזונות העלולים לעורר בעיות ותסמינים.

נשמח במרפאתו של ניר סלומון לעמוד לרשותכם בכל מצב ובו אתם סובלים מתסמינים שונים של מעי רגיז. אנא השאירו פרטים באתר או התקשרו ונחזור אליכם כדי לקבוע פגישת ייעוץ וטיפול המתאים לכם.

 

03-7441067

(שלוחה 2)

דוא”ל gastro.nir@gmail.com

קוליטיס כיבית טיפול
טיפול בקוליטיס

טיפול בקוליטיס

0.0 00 קוליטיס הוא מצב ובו יש דלקת כרונית במעי, התוקפת באופן קבוע או בהתקפים. התוצאה היא כאבי בטן, שלשולים, חום גבוה ואף שלשול דמי.

ריפלוקס תסמינים
טיפול בקוליטיס

ריפלוקס תסמינים

4.7 03 רבים מתעניינים בנושא ריפלוקס תסמינים, משום שלא אחת קשה להבדיל בין תופעה זו לבין שלל תופעות אחרות שתוקפות את מערכת העיכול. כדי לאבחן

טיפול בקוליטיס

מערכת העיכול

0.0 00 מערכת העיכול היא מערכת מורכבת ומסועפת, המתחילה מהפה, דרך הוושט, הקיבה, המעי הדק והמעי הגס. לכל אחד מהאברים הללו יש תפקיד חשוב בתהליך

טיפול בקוליטיס

טיפול בעצירות

5.0 01 אנשים רבים סובלים מבעיות במערכת העיכול שלהם, כאשר אחת הבעיות המטרידות ביותר היא עצירות. טיפול בעצירות מאפשר להקל על הבעיה ולעתים אף פותר

תסמונת המעי הרגיש Irritable Bowel Syndrome – IBS
תסמונת המעי הרגיז

מעי רגיש טיפול

0.0 00 תסמונת המעי הרגיש IBS IBS היא הפרעה תפקודית כרונית שבה האדם חווה שינויים תנועתיים ותחושתיים במערכת העיכול. המשמעות של “הפרעה תפקודית” היא שהבעיה