NirSolomin-Logo

צמחי מרפא וטיפול תרופתי לחולים עם קוליטיס כיבית

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון


רפואת עיכול אינטגרטיבית
טיפול משולב צמחי מרפא לחולי קוליטיס

 

מערכת העיכול קוליטיס טיפול טבעיקוליטיס כיבית מחלה כרונית אוטואימיונית בה מתפתחת דלקת במעי הגס, תסמיני הקוליטיס לרוב מתבטאים שלשול, דימום, שלשול המלווה בדימום, תנועות מעיים תכופות וקטנות ,כאבים והתכווצויות בטן, ועצירות.

כיום, לא נמצא טיפול המרפא לחלוטין את דלקת הקוליטיס, הטיפול התרופתי המקובל ברפואה הקונבנצינלית כיום כולל תרופות אנטי-דלקתיות ממשפחת 5ASA) 5-aminosalicylic acid) המורידות את הפעילות הדלקתית במעי הגס.
במקרים קשים שההתלקחות הדלקתית קשה נדרש טיפול חזק יותר הכולל תרופות  מדכאותמערכת החיסון בעלות תופעות לוואי בדר"כ כגון: Imuran,Humira וRemicade

מחקרים קליניים מתקדמים המשלבים טיפול קונבנציונלי לצד טיפול טבעי.

אבחנה וטיפול בקוליטיס ומערכת העיכול

הכורכומין, הינו החומר הפעיל בצמח הכורכום, נחקר במחקרים רבים בעולם ונמצא יעיל ובעל תכונה אנטי-דלקתית חזקה, המעכבת ציטוקינים  כמו TNF-a ו-NfK-b המהווים מרכיבים בתהליך הדלקתי במעי הגס.

במחקר מבוקר פלצבו שהתבצע ביפן בדקו את יעילות הטיפול המשולב בכורכומין עם תרופות ממשפחת 5ASA לשימור הפוגה בחולים עם קוליטיס כיבית. תוצאות המחקר הראו כי יש  יתרון מובהק ליעילות הטיפול המשולב עם כורכומין על פני הטיפול התרופתי בלבד.

קוליטיס טיפול מומחה מערכת העיכוללחצו על התמונה לקריאת הכתבה המלאה בעיתון מעריב אודות המחקר שהתבצע ביוזמתם של דר' אלון לנג, פרופסור שומרון בן-חורין וניר סלומון מהמכון הגסטרואנטרולוגי בביה"ח תל השומר.  

המחקר בדק את השפעתו של הטיפול האינטגרטיבי המשלב תרכובת ייעודית
לבעיות עיכול (Cur-Cure) על חולים בקוליטיס כיבית פעילה.

המלצה חמה ממטופלת בקוליטיס – מרפאת בית חירות

ניר היקר ,

בגיל צעיר יחסית (30) התפרצה אצלי מחלת הקוליטיס, התמודדות לא פשוטה.
הגעתי למרפאה שלך בבית חירות, מלאת ספקות, על סף ייאוש ממש.
עברו עלי ימים קשים…סבלתי מדימומים קשים , כאבי בטן, הייתי צריכה לחשוב פעמיים לפני
שאני יוצאת מהבית כי שירותים הפכו למקום שצריך להיות נגיש מאוד עבורי.
הפכתי לחצי בן אדם. אנשים קרובים לי אמרו שהסבל ניכר על פני. חיי הפכו לסיוט .
הפתרון היחיד לפי חוות דעת רופאים מומחים היה טיפול ביולוגי.
מאוד חששתי מפני הטיפול שפוגע במערכת החיסון שגם ככה הייתה ירודה אצלי.
בתי שמעה על פעליך והמליצה עליך מאוד.
אני לא הטיפוס שמאמין ברפואה משלימה אבל הבנתי שאין לי מה להפסיד .
הגעתי למרפאה שלך 3 ימים בלבד לפני ערב פסח…הצעת לי טיפול, הרגעת  אותי , נטעת בי
תקווה והייתה לי התחושה שאני נמצאת בידיים טובות.
התחלתי את הטיפול מיד  והתוצאות הגיעו במהרה, ממש כמו קסם.
ישבתי בליל הסדר עם משפחתי , 3 ימים בלבד של טיפול עשו פלאים.
הרגשתי כמו אדם חדש.
לשמחתי הרבה, הטיפול הביולוגי ירד מהפרק והיום אני כמו בן אדם חדש בזכותך, ועל זה אני מודה
לך מקרב ליבי.

עלה והצלח בכל מעשי ידיך.
פשוט החזרת לי את חיי בחזרה
מעריכה ומוקירה,
שושי

 

 

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים