NirSolomin-Logo

טיפול בקוליטיס כיבית

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון
https://www.facebook.com/ccfi.israel/videos/1367750339973461/


היה לי העונג להרצות בכנס ה-World Conference of Integrative Medicine and Health בברלין.

 הכנס, שהוא הגדול והמוביל באירופה בתחום הרפואה האינטגרטיבית, מרכז רופאים ואנשי מקצוע רבים מרחבי העולם.

  


הינכם מוזמנים לצפות בהרצאה אינטרנטית (Webinar), בה אשתף מנסיוני המקצועי בנושא: 

אבחון, חקירה וטיפול במחלות המעי הדלקתיות בעזרת צמחים, כורכומין ייעודי, דיקור ותזונה.

בוובינר זה, שערכנו לקראת הכנס הישראלי ה-2 לבריאות מערכת העיכול, תקבלו הסבר על שיטת הטיפול האינטגרטיבית  בטיפול במחלות אלו. 

 

נגן וידאו

 יצרנו עבורכם עמוד שירכז בתוכו מידע שימושי של תזונה ואורח חיים בריא למערכת העיכול ויתעדכן מידי כמה שבועות. המידע בעמוד יכולל המלצות תזונה, מתכונים, מחקרים חדשים, מידע חדש על תוספי תזונה, וכל מה שיוכל ולתרום להצלחת הטיפול בצורה ישירה או עקיפה.

לחצו על התמונות למעבר לעמוד

 

 

אני בת חמישים ואובחנתי רשמית כחולת קוליטיס לפני כ- 12 שנה.

סבלתי שנים לפני כן מהתופעות אולם בחרתי להתעלם ולחכות שזה יעבור.

לאחר האבחון קיבלתי מהרופא את נרות הרפסאל שאכן עזרו לחודש. כשהבנתי שאאלץ לקחת אותם לכל החיים בערך, התחלתי לחפש אלטרנטיבות אחרות כגון תזונה בריאה יותר, מוצרים ללא סוכר, הפסקתי עם הגלוטן, ואף ניסיתי טבעונות.

מיותר לציין שכלום לא עזר. מדי מספר שנים כשהגיעה הרמיסיה המבורכת, היא הגיעה לזמן קצר בלבד ולאחריה המחלה חזרה גדולה ו"מפוארת" יותר.

יותר הפרשות, יותר דימום, יותר כאבים, יותר ריצות לשירותים, יותר גזים, ריח נוראי של הצואה.

איבדתי שליטה על הגוף. כמה מביך היה ללכת לשירותים ציבוריים, הרעש והריח … להתפלל שאף אחד לא יכנס אחרי או לחילופין לברוח כמה שיותר מהר בסיום הביקור. כמה מביך לעמוד באמצע הרחוב כשהגוף צורח שהוא רוצה לשירותים בזמן שגזים רועשים ונוזלים ריחניים בורחים ממנו ללא שליטה.

מיותר לציין שלא יכולתי יותר. כלום לא עזר. התייאשתי. הייתי עייפה ועצובה.

הגעתי לניר סלומון בהמלצת חברה חולה בקרוהן.

כמובן שהגעתי במחשבה שזהו עוד טיפול שאעשה עליו וי ואמשיך לדרכי עם הקוליטיס המקולל.

כשבועיים לאחר תחילת הטיפול ההבדל היה ברור, סימני הקוליטיס נעלמו.

היום, חמישה חודשים לאחר תחילת הטיפול בצמחים, אני עדיין פוחדת להודות שטוב לי (בשקט אומר שממש טוב לי). אני אוכלת סלטים, שותה קפה, וכן – גם עוגות מידי פעם.

אני כמובן שומרת על תזונה מאוזנת שכל אדם בריא שומר, לא אוכלת ג'אנק – אבל אוכלת הכול, בלי הפחד של מותר או אסור.

כשהגוף בריא אני מסוגלת לטפל גם בצד הרגשי של החיים ולמצוא את האיזון. זה לא קל, וזה תהליך, אבל יש את השקט הפיזי שעוזר לטפל בנפש.

 

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים