קיבה עצבנית

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

קיבה עצבנית עלולה להיות תופעה שמפריעה לחיי היום יום של הסובלים ממנה. היא גורמת ליציאות תכופות או לחלוטין עצירויות. לפעמים התופעה היא כרונית ולפעמים מתרחשת בתקופות. אנו מספקים בדיקה וטיפול התואמים את עצות הרופאים שלכם ויכולים לסייע בהקלה על התסמינים של קיבה עצבנית ובעיות אחרות במערכת העיכול.

קיבה עצבנית

קיבה עצבנית
קיבה עצבנית רפואה אינטגרטיבית

קיבה עצבנית עלולה לנבוע ממגוון גורמים. החל ממחלות כרונית כמחלת קרוהן או קוליטיס, הגורמות למגוון תופעות ומצריכות מעקב רפואי צמוד. מצבים נוספים שעלולים לגרום לקיבה עצבנית הן חלילה מחלות ממאירות וגם תסמונת המעי הרגיז שגורמת לבעיות ברחבי מערכת העיכול. קיבה עצבנית עלולה לבוא לידי ביטוי בכאבים בקיבה ובמקומות אחרים בגוף, ביציאות תכופות או לחלופין, עצירויות פתאומיות, תחושת אי נוחות בקיבה ואף חולשה. מצבים אלה עלולים להיות כרוניים או תקופתיים, ללא כל התראה מראש.

אנו בודקים את מצבו הרפואי של האדם, את האבחונים שנתנו לו הרופאים שלו ואת התרופות שהוא מקבל. לפי זה אנו מציעים טיפול משלים, המתחשב בטיפול שהוא מקבל ומסייע לגופו להגיע לאיזון ולשיפור.

טיפול בקיבה עצבנית

הטיפול בקיבה עצבנית פועל לצד הטיפול הרגיל שקיבל המטופל מהרופאים שלו. אנו מציעים רפואה אינטגרטיבית, המשלימה את הטיפול הרגיל ופועלת לצדו:

  • דיקור סיני – המשפר את תנועתיות מערכת העיכול, מחזק את המערכת החיסונית ומשיב לגופו של האדם את האיזון.
  • צמחי מרפא וכורכומין – כורכומין נחקר ברחבי העולם ונמצא כבעל תכונות אנטי דלקתיות. אנו מציעים טיפול בצמחי מרפא באמצעות כמוסות שונות.
  • ייעוץ תזונתי – ניתן לסייע בתסמינים של קיבה עצבנית באמצעות תזונה מאוזנת. הימנעות מצריכה מוגזמת של קפה ואלכוהול, הימנעות מעישון, מעבר לתזונה עם סיבים תזונתיים ותזונה מלאה, נמצאו כמקלים על המצב.

אנו פועלים בשיתוף פעולה עם רופאים ובתי חולים ברחבי הארץ. ניר סלומון, מומחה לרפואה אינטגרטיבית, מבצע מחקרים משותפים עם מכוני מחקר בבתי חולים ומאמין ברפואה אינטגרטיבית המשלבת את הרפואה הרגילה עם עקרונות הרפואה המשלימה. נשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ עם כל המסמכים הרפואיים שלכם. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על טיפול בקיבה עצבנית ובעיות עיכול נוספות.

לשיחה וקביעת תור במרפאה של ניר סלומון מלאו פרטים
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים