NirSolomin-Logo

קיבה עצבנית

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

קיבה עצבנית עלולה להיות תופעה שמפריעה לחיי היום יום של הסובלים ממנה. היא גורמת ליציאות תכופות או לחלוטין עצירויות. לפעמים התופעה היא כרונית ולפעמים מתרחשת בתקופות. אנו מספקים בדיקה וטיפול התואמים את עצות הרופאים שלכם ויכולים לסייע בהקלה על התסמינים של קיבה עצבנית ובעיות אחרות במערכת העיכול.

קיבה עצבנית

קיבה עצבנית
קיבה עצבנית רפואה אינטגרטיבית

קיבה עצבנית עלולה לנבוע ממגוון גורמים. החל ממחלות כרונית כמחלת קרוהן או קוליטיס, הגורמות למגוון תופעות ומצריכות מעקב רפואי צמוד. מצבים נוספים שעלולים לגרום לקיבה עצבנית הן חלילה מחלות ממאירות וגם תסמונת המעי הרגיז שגורמת לבעיות ברחבי מערכת העיכול. קיבה עצבנית עלולה לבוא לידי ביטוי בכאבים בקיבה ובמקומות אחרים בגוף, ביציאות תכופות או לחלופין, עצירויות פתאומיות, תחושת אי נוחות בקיבה ואף חולשה. מצבים אלה עלולים להיות כרוניים או תקופתיים, ללא כל התראה מראש.

אנו בודקים את מצבו הרפואי של האדם, את האבחונים שנתנו לו הרופאים שלו ואת התרופות שהוא מקבל. לפי זה אנו מציעים טיפול משלים, המתחשב בטיפול שהוא מקבל ומסייע לגופו להגיע לאיזון ולשיפור.

טיפול בקיבה עצבנית

הטיפול בקיבה עצבנית פועל לצד הטיפול הרגיל שקיבל המטופל מהרופאים שלו. אנו מציעים רפואה אינטגרטיבית, המשלימה את הטיפול הרגיל ופועלת לצדו:

  • דיקור סיני – המשפר את תנועתיות מערכת העיכול, מחזק את המערכת החיסונית ומשיב לגופו של האדם את האיזון.
  • צמחי מרפא וכורכומין – כורכומין נחקר ברחבי העולם ונמצא כבעל תכונות אנטי דלקתיות. אנו מציעים טיפול בצמחי מרפא באמצעות כמוסות שונות.
  • ייעוץ תזונתי – ניתן לסייע בתסמינים של קיבה עצבנית באמצעות תזונה מאוזנת. הימנעות מצריכה מוגזמת של קפה ואלכוהול, הימנעות מעישון, מעבר לתזונה עם סיבים תזונתיים ותזונה מלאה, נמצאו כמקלים על המצב.

אנו פועלים בשיתוף פעולה עם רופאים ובתי חולים ברחבי הארץ. ניר סלומון, מומחה לרפואה אינטגרטיבית, מבצע מחקרים משותפים עם מכוני מחקר בבתי חולים ומאמין ברפואה אינטגרטיבית המשלבת את הרפואה הרגילה עם עקרונות הרפואה המשלימה. נשמח לקבוע עמכם פגישת ייעוץ עם כל המסמכים הרפואיים שלכם. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על טיפול בקיבה עצבנית ובעיות עיכול נוספות.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים