NirSolomin-Logo

קיבה רגישה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

קיבה רגישה היא שם כולל לתופעות שונות התוקפות את מערכת העיכול. חלקן קשורות לכאבים ומיחושים בקיבה עצמה, וחלקן קשורות לתדירויות היציאות. בכל מקרה מדובר על מצב לא נעים שמכביד על האדם ומשבש את שגרת היום. הסיבה לתופעה לא תמיד ברורה, לפעמים היא נלווית למחלות רקע אך לפעמים היא תוקפת ללא כל התראה או סיבה אחרת. רפואת עיכול אינטגרטיבית משפרת את התסמינים של קיבה רגישה, לצד האבחון והטיפול שמקבל המטופל מהרופאים. 

קיבה רגישה

קיבה רגישה
קיבה רגישה רפואת עיכול אינטגרטיבית

קיבה רגישה היא מצב ובו האדם חש כאבים בבטן, שינויים ביציאות כגון שלשולים תכופים או לחלופין, עצירויות קשות. תסמינים אלה עלולים להיות כרונים ולא קשורים לתזונת האדם, ויש שהם פוקדים אותו בסמוך לארוחות. יש המעידים כי הם סובלים מקיבה רגישה כבר מהילדות ויש המדווחים כי מדובר בתופעה חדשה יחסית, שלא קשורה לסטרס, מאכלים שונים או אורח חיים. רפואת עיכול משלימה יכולה להקל על מטופלים הסובלים מתופעה זו בדרך יעילה ונוחה. אנו מתאימים את הטיפול לגילו של האדם, מחלות הרקע שלו וחומרת התופעה.

טיפולים בקיבה רגישה

אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים לקיבה רגישה ומתאימים את הטיפול למצבו של האדם, לאבחון שקיבל ולהמלצות הרפואיות המלוות אותו:

  • דיקור – דיקור מחזק את המערכת החיסון ומשפר את תנועתיות מערכת העיכול, או לחלופין מרגיע אותה, בהתאם למצבו של האדם ולסימפטומים שמהם הוא סובל.
  • צמחי מרפא וצמחי תבלין – אנו מציעים קשת רחבה של צמחי מרפא ותבלין, בעלי תכונות אנטי דלקתיות ומרגיעות. למשל כורכומין וצמחי מרפא נוספים.
  • ייעוץ תזונתי – קיבה רגישה מושפעת פעמים רבות מתזונה והתסמינים יכולים להירגע ואף להיעלם לאחר ייעוץ תזונתי. אנו מתאימים את הייעוץ לגילו של האדם, לתוצאות הבדיקות הרפואיות שלו ולאורח חייו.

ניר סלומון מציע טיפולים משלימים, לצד האבחון והטיפול שקיבל המטופל מהרופא שלו. הוא שותף במחקרים בתחום מחלות מערכת העיכול במכוני גסטרו ברחבי הארץ, מרצה בכנסים ובהרצאות על תופעת קיבה רגישה ותופעות אחרות במערכת העיכול. נשמח לקבוע עבורכם פגישת ייעוץ, כדי לדון באפשרויות הטיפול בתופעת קיבה רגישה שאתם או מישהו מבני המשפחה שלכם סובלים ממנה.

*התוכן לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים