טיפול טבעי בקרוהן – מכתב המלצה

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

טיפול טבעי בקרוהן – מכתב המלצה

שלום,

אני שמחה על ההזדמנות לכתוב מכתב המלצה זה על ניר סלומון.
במקצועי אני רופאת ילדים. הכרתי את ניר לאחר שהכל הטיפולים הקונבנציונאלים נכשלו בטיפול בבני בן ה-16 שאובחן עם מחלת קרוהן וצליאק.
בפגישתנו ניר הציג יכולות קליניות יוצאות מגדר הרגיל, מקצועיות, אתיקה מקצועית ומסירות טיפולית.
הרשימה אותי מאוד הגישה האחראית והאישית של ניר שנתנה לנו תחושה בטחון מלאה בטיפול. כאשר בני אובחן ניסינו אני ובעלי (שגם הוא רופא) את מיטב הטיפול הרפואי הקונבנציונאלי. השיפור שהושג היה זמני ומוגבל ולאחר שנה חזרו השלשולים הדמיים, כאבי הבטן ואנמיה. הוא הפסיד ימי לימודים רבים.
רופא הגסטרו הגביר את הטיפול עם סטרואידים ואימורן שגם עזרו מעט מאוד וגרמו לתופעות לוואי משמעותיות.
הוא נדבק בחיידק קלוסטרידיום דיפיציל ונדרשו טיפולים אנטיביוטיים רבים וחזקים כדי להיפתר ממנו אך אלו גרמו להתלקחות מחודשת של מחלת הקרוהן. הטיפול הוגבר לרמיקייד שתקווה להשיג שיפור משמעותי יותר. לאחר ששיפור זה לא הגיע, הומלץ לנו על ידי הרופאים המטפלים להפסיק עם התרופה אבל ששאלנו מה הלאה הם היו די חסרי אונים ובמבוי סתום.
בשלב זה הגענו לניר.
ניר העמיק מאוד בכל ההיסטוריה הרפואית של בני וגם בחן ואבחן אותו על ידי כלים מהרפואה הסינית. התחלנו טיפול בפורמולה של צמחים וטבליות כורכומין.
לאחר שבוע כבר הייתה הפסקה מוחלטת של הדימום ביציאות ובמשך השבועות הבאים היה המשך שיפור הדרגתי במצבו. הוא חזר לפעילות מלאה של נער מתבגר והרגיש חזק יותר.
האנמיה נעלמה לחלוטין (המוגלובין היום 16.5) ומאגרי הברזל התמלאו. מדד הקלפרוטקטין (מדד שמעיד על מצב תלקתי במעי) ירד בעקבות הטיפול של ניר ממעל 300 (דלקת פעילה מאוד) ל-55 (מדד תקין!).
היום אנחנו לאחר שנה של טיפול ואני חייבת לציין שלא ראיתי את בני כל כך חזק ובריא ושמח מאז התפרצות המחלה. אנחנו מגיעים לטיפול אחת לחודש שבו ניר עושה שינויים קלים בהרכב הצמחים ודיקור.

לפני כמה חודשים בני נדבק שוב בחיידק קלוסטרידיום דפיציל. לאחר ששלוש תרביות צואה חזרו חיוביות התייעצתי עם ניר שכן לא רציתי לחזור על טיפול אנטיביוטי מאסיבי נוסף. ניר שינה את הרכב הצמים בפורמולה שבני מקבל וכבר לאחר שבוע חזרנו על תרבית הצואה והיא נמצאה תקינה! מאז חזרנו שוב על התרבית עוד 3 פעמים וכולם היום תקינות.

ניר עשה פלאים בטיפול במחלת הקרוהן של בני ולמרות שכרופאה קונבנציונאלית איני יכולה להתחיל להבין את הרפואה שבה הוא מטפל, למדתי להאמין ביכולתו הקינית המצוינת ובשיקול הדעת המקצועי שלו.
אני ממליצה בהשלמה מלאה על ניר.

בברכה,

דר' טלי בן גלים
רופאת ילדים.

קרוהן טיפול אלטרנטיבי אצל ניר סלמון
לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים