NirSolomin-Logo

ריפלוקס תסמינים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

רבים מתעניינים בנושא ריפלוקס תסמינים, משום שלא אחת קשה להבדיל בין תופעה זו לבין שלל תופעות אחרות שתוקפות את מערכת העיכול. כדי לאבחן מצב של ריפלוקס, עליכם לעבור בדיקה רפואית יסודית ולהתייעץ עם הרופא שלכם. אנו נשמח לסייע לכם בהקלת התסמינים בטווח הקצר והארוך. ברשותנו ניסיון רב במחקר וטיפול בשיתוף פעולה עם בתי חולים מובילים בארץ ואנו מציעים טיפולים משלימים כגון דיקור, ייעוץ תזוני, צמחי תבלין וצמחי מרפא. 

מהם ריפלוקס תסמינים?

ריפלוקס תסמינים
על ריפלוקס תסמינים

ריפלוקס תסמינים נעים על טווח תחושות רחב. מקור התופעה היא עלייה של מיצי הקיבה במעלה הוושט. הדבר נובע משום חולשה בשסתום המפריד בין הקיבה לבין הוושט והתופעה מוכרת ונפוצה בקרב כל בני הגילאים, כולל תינוקות. מגוון התסמינים הוא רחב:

  • תחושת צריבה – הסובלים מריפלוקס מעידים על תחושת צריבה ושריפה באזור החזה העליון והגרון.
  • לחץ בחזה – יש הסובלים גם מלחץ באזור החזה ואף מתארים אותו ככאב המזכיר התקף לב. משום כך חשוב ביותר לעבור בדיקה רפואית מקיפה במוסד רפואי בעת כאבים בחזה, כדי לשלול מצב מסכן חיים.
  • תסמינים נלווים – צרידות, שיעול, קשיים במערכת הנשימה ואף דלקות חניכיים. כמו כן הסובלים מריפלוקס עלולים לסבול משיהוקים תכופים ומריח לא נעים מחלל הפה.
  • הקאות – ילדים ואף תינוקות עלולים לסבול מהקאות בלתי מוסברות.

משום שמדובר בתופעה הכוללת תסמינים המאפיינים גם מצבים רפואיים אחרים, יש צורך לעבור אבחון רפואי ובדיקות יסודיות.

רפואה משלימה לסובלים מריפלוקס

אנו במרפאה של ניר סלומון מציעים כמה שיטות טיפול כדי לסייע לסובלים מהתופעה ולהקל על ריפלוקס תסמינים. אנו מתאימים לכל אדם צמחי מרפא ותבלינים ייעודיים, כדוגמת כורכומין. אלה נחקרו כיעילים בהרגעת מערכת העיכול ושיקום המערכת החיסונית. כך גם דיקור נמצא יעיל בהקלה על התסמינים והוא מתאים אף לילדים, המשתפים פעולה. ייעוץ תזונתי נכון חשוב מאוד, משום שפעמים רבות ריפלוקס נובע מצריכה מוזגמת של אלכוהול, ארוחות מלאות מדי, אכילת מזון שומני ומטוגן, עישון וכמובן סטרס.

אין צורך לסבול מתופעת ריפלוקס תסמינים ואנו במרפאה נשמח לסייע לכם ככל הניתן. ניר סלומון שותף במחקרים הנערכים במכוני גסטרו ברחבי הארץ ומשתף פעולה עם רופאים מקשת התמחויות רחבה. אנא התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונספק לכם פרטים על הקלה בתופעת הריפלוקס והתסמינים הכרוכים בה.

*תוכן זה אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי*

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים