NirSolomin-Logo

רפואת עיכול טיפולים

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומוןרפואת עיכול אינטגרטיבית מציגה כלים קליניים חדשים ויעילים
לאבחנה וטיפול בהפרעות מורכבות של מערכת העיכול:


כלים חדישים אבחנה מבדלת של הפרעות עיכול הכוללת את היבט המנגנון הפתופיזיולוגי הביולוגי ביחד עם היבט חוסר האיזון האנרגטי.

כלים קליניים הכרה וניתוח של בדיקות רפואיות (בדיקות אנדוסקופיות, בדיקות דם, מנומטריה, CT, MRE).  מעקב ובקרה על התקדמות הטיפול.

כלים יעילים, ידע וניסיון רב שנים ממחקרים מדעיים אשר בדקו יעילות ובטיחות בצורה מבוקרת.
הפרעות ומחלות עיכול נפוצות גורמת לפגיעה משמעותית באיכות החיים של הסובלים בהן. רפואת עיכול אינטגרטיבית
מאפשרת לראות ולהסביר למטופלים, לא רק את ההיבט הביולוגי (ה"קונבנציונאלי") של המחלה ממנה הם סובלים אלא גם את ההיבט הרגשי (האנרגטי).  כאשר חושפים את החלקים האלו בטיפול, ברגישות והדיוק הנחוצים לכך, מתרחש חיבור של הלב חזרה למקומו. שלב חדש ועמוק יותר של ריפוי מתחיל.

 כדי לטפל באופן יעיל בתחום הפרעות מערכת העיכול יש לאבחן בצורה רחבה ומעמיקה, ולבנות טיפול שמותאם אישית לכל מקרה. זוהי בדיוק המטרה אליה אני שואף בעבודתי במרפאה הפרטית ובמכון הגסטרואנטרולוגי בבית חולים תל השומר.  
באתר נציג כיצד ניתן להתמודד עם בעיות מורכבות במערכת העיכול בהצלחה בעזרת רפואה אינטגרטיבית. לחצו לקריאה אודות הטיפול בהפרעות מורכבות של מערכת העיכול:


לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים