NirSolomin-Logo

תסמונת המעי הרגיז

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

אנשים רבים, לאורך כל הגילאים, סובלים מתופעת תסמונת המעי הרגיז. התופעה יכולה להיות חמורה בתקופות מסוימות ולאורך תקופות אחרות יכולה להיות רגיעה. המצב מכונה תסמונת, משום שהוגרם לו אינו ידוע במלואו. יש סברות כי מדובר בשילוב של גורמים סביבתיים עם מערכת חיסון מוחלשת או אף גורמים גנטיים שטרם התגלו. רפואת עיכול אינטגרטיבית מציעה שיטות יעילות וטבעיות להקלה בתסמינים ואף מניעתם בעתיד.

תסמונת המעי הרגיז

תסמונת המעי הרגיז
טיפול טבעי במצב של תסמונת המעי הרגיז

תסמונת המעי הרגיז באה לידי ביטוי בבעיות עיכול שונות וכל אדם עלול לחוות אותה בצורה שונה. התסמינים העיקריים הם:

  • כאבי בטן – אנשים הסובלים מהתסמונת מדווחים על כאבי בטן, אף כאבים קשים. אלה עלולים להתפרץ ישירות לאחר הארוחה ויבואו לידי ביטוי בכאבים באזור הקיבה, או בשלבים מאוחרים יותר של העיכול, במעיים עצמם.
  • חולשה וירידה במשקל – משום בעיות העיכול מדווחים מטופלים רבים על חולשה וירידה במשקל, מה שמשבש את שגרת יומם ומפריע לריכוז הדרוש לעבודה ולניהול אורח חיים תקין.
  • יציאות לא תקינות – אלה יכולות להיות שלשולים או לחלופין, עצירות שגורמת לאי נוחות גבוהה. בעיות אלה גורמות לאי נעימות לאדם הסובל מהתסמונת ואנשים מדווחים על קושי בניהול שגרה רגועה.

טיפול לתסמונת המעי הרגיז

רפואת עיכול אינטגרטיבית מסתכלת על האדם כשלם ומתאימה לכל אחד טיפול המתאים לו אישית. אין מדובר במתן תרופות באופן אוטומטי או בהוראות שרירותיות, אלא בשיחה מעמיקה שבה בודקים את אורח חייו של האדם, התסמינים שהוא סובל מהם ומהן האפשרויות להקל על מצבו. לשם כך אנו במרפאתו של ניר סלומון מציעים שילוב בין דיקור שמסייע להקלה על התסמינים ומחזק את המערכת החיסונית של האדם; צמחי מרפא ותבלינים ייעודיים שמרפאים דלקות במערכת העיכול; ייעוץ לאורח חיים נכון. הייעוץ מותאם לגילו של האדם ולמצבו הגופני, כדי לוודא שיקבל את כל אבות המזון והמרכיבים הנחוצים לתפקודו. הניסיון מראה כי שינוי באורח החיים הכולל תזונה מוקפדת ובריאה, מביא להקלה בתסמינים של תסמונת המעי הרגיז ולשיפור ארוך טווח.

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים באתר או להתקשר ונעדכן אתכם על האפשרויות שלכם להקלה במצב של תסמונת המעי הרגיז. אנו מאמינים כי שילוב בין אורח חיים, תזונה נכונה, דיקור וצמחי מרפא היא הדרך הטבעית והיעילה לטיפול בתסמונת  זו.

לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים