NirSolomin-Logo

רופאים ומטופלים ממליצים

רפואת עיכול איטנטגרטיבית
"היכולת הייחודית של ניר לשלב באופן אינטגרטיבי שיטות טיפול מהרפואה המשלימה עם הטיפול הקונבנציונלי הובילה לתוצאות קליניות יוצאות מהכלל גם בחולים קשים ומאתגרים שלא הגיבו לטיפול המקובל"
פרופסור שומרון בן חורין
מנהל היחידה למחלות מעי דלקתיות במכון הגסטרו בשיבא
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של  דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן  כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה
חנה פילצ'ה​
קוליטיס - דלקת מעי​
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
רבקה
כאבי בטן ושלשולים
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
מטופלת בריאה
עצירות מעי רגיז
"ככל שעברו הימים, חשתי יותר טוב והרגשתי שהמעי שלי מתרפא! לאחר כחודשיים ביקשתי בדיקה אנדוסקופית. ותוצאותיה שימחו אותי מאוד! לא היה זכר לדלקת!"
עדי
הייטקיסטית
"ניר היקר, אני מרגישה שאף פעם לא אמרתי תודה....  תודה על הטיפול המסור, על זה שתמיד היית זמין גם במשך החופשה המשפחתית. על זה שתמיד תמיד הרגעת אותי וידעתי שיש לי על מי לסמוך. קצת עצוב לי לשחרר...ואני ממש מתבאסת שלא שמעתי עליך שנה קודם אבל אני שמחה שבסוף זה קרה! אני מאוד מעריכה אותך ואת כל מה שעשית בשבילי ותבוא כבר לניו-יורק, אני בטוחה שתהיה פה שם דבר! 🙂 עדכון קטן, אחרי שבאמת הייתי כבר בתחתית, במשקל שיא של 47 קילו, יום אחד התעוררתי בבוקר עם תחושת רעב ומאותו יום אני מרגישה טוב, זה קרה לפני כמה שבועות, לא ברור מה קרה ואיך אבל זה ככה. הרופא החליט לא לתת לי כלום, הוא פתאום חשב שהכאבים שהיו קשורים בכלל למשהו אחר, אני ממשיכה עם משה, הוא נותן לי צמחים וכל מיני משקאות ירוקים מגעילים אבל אני מרגישה טוב!!!! לאט לאט הבנתי שהכאב שהיה לי קשור למחזור, הוא כל פעם קרה סביב המחזור אז עכשיו אני בבירורים על העניין, מנסה לא להילחץ מזה למרות שאני לחוצה פחד....אבל המחזור האחרון עבר חלק אז אולי זה כן הקרוהן שפתאום החליט להירגע. אני אוכלת לא רע, משתדלת לאכול בריא, אוכלת הרבה קינואה וירקות מבושלים והמון אבוקדו כך שנראה לי שקצת עליתי במשקל ומחכה לתוצאות מהגניקולוגית שלי.... אין לך מושג כמה אני מעריכה אותך ואת כל מה שעשית בשבילי! תודה מכל הלב!!! אני אמשיך לעדכן כי באמת קשה לי לשחרר אבל מקווה שאלה יהיו רק עדכונים טובים! שיהיה שבוע נפלא"  
שירי
לכל מאן דבעי,  הגעתי לניר לפני כשנה עם בעיות תפקודיות במערכת העיכול, וחמור מזה עם בטן שעלתה לי לראש. מניסיוני אני יכולה להעיד שניר הוא רופא אבל מעבר לזה מרפא, בעל מגע קסום, ויכולת לפתור בעיות בזמן אמת, אשר לוקח בכובד ראש את נטל האחריות, ומעבר למקצוענות הקלינית והחשיבה החדשנית, ניר מגלה עניין במטופליו בכנות ובדאגה, בצניעות וענווה, משיא עצה, מכוון ומנחה לחשיבה מבריאה. טיפולו של ניר מהווה נתבך קריטי בהחלמתי. מאחלת שעוד הרבה מטופלים יזכו להירפא בזכות ניר.
אורלי ישראלי
"הגעתי לניר דרך הפניה של חברה שהייתה מטופלת אצלו. זמן לא רב לפני כן אובחן אצלי גידול סרטני במעי הגס ונאלצתי לעבור סדרה ארוכה של טיפולים כימותרפיים, הקרנות וניתוחים. נדהמתי כיצד, אפילו, בעקבות טיפול אחד בלבד בדיקור על ידי מר ניר סלומון, נעלמו כמעט לחלוטין תסמינים קשים ומעיקים כגון גלי חום קשים, צרבות וכאבים מהם סבלתי בעקבות טיפול כמוטרפי קשה ובהחלמה משלושה ניתוחים. הטיפול סייע לי להתגבר על תופעות הלוואי של טיפוליי הרפואיים השונים ואני מאמינה כי סייע לחזרתי לתפקוד מלא תוך זמן קצר. בתודה, מכל הלב
דפנה גולן-שמש
מחלת הקוליטיס הפתיעה אותי בשנת 2012 תוך כדי אימונים אינטנסיביים לתחרות איירונמן באוסטריה. כיוון שהתסמינים היו די קלים, בכלל לא הפנמתי את המשמעות של הענין והמשכתי את חיי כרגיל, אימונים, ריצה, שחייה, רכיבה... הכל כרגיל. לאחר תקופה קצרה המחלה החלה להחמיר ולתת את אותותיה, את תחרות האיירונמן עשיתי עם לא מעט עצירות בבתי שימוש בדרך 🙂 ולאחר התחרות אימונים כבר לא היו אפשריים מבחינתי והפסקתי כלל לעשות פעילות ספורטיבית. בשנתיים שחלפו מאז האבחון, תסמיני המחלה הלכו וגברו ואפשר לומר שלמרות כל התרופות שניסיתי (כולל תרופות ביולוגיות) הייתי כל העת בהדרדרות מתונה אבל מורגשת. בינואר 2015, לאחר כחודש של חום עולה ויורד והרגשה כללית גרועה, התאשפזתי בבי"ח הלל יפה עם אבחנות חדשות: אנמיה קשה, משקל נמוך ולאחר מספר בדיקות הרופאים אבחנו CMV במעי הגס. לעניות דעתי הלא מקצועית זוהי תוצאה ישירה של תרופות לריסון המערכת החיסונית (כדורי אימורן) שקיבלתי באותה תקופה שאפשרה לנגיף להתלבש על האיבר החשוף ביותר (שהרי הרפואה המערבית מגדירה את מחלת הקוליטיס כמחלה אוטואימונית וזהו קו טיפול מקובל מאוד). לאחר כשבועיים של אשפוז וביצוע בדיקות מכל הסוגים כולל מתן מינון גבוהים מאוד של סטירואודים הוחלט על שחרור מבית החולים כאשר בשיחה שעשה איתי הגסטרואנטרולוג הוא אמר לי את המילים הבאות: "....ראיתי כבר מאות קולונוסקופיות בחיי ועברו אצלי עשרות רבות של חולי IBD, אתה חייב להתחיל להפנים את העובדה שאתה זקוק לניתוח להסרת המעי הגס על מנת לצאת מהמעגל שנכנסת אליו...". השתחררתי מביה"ח עם 60 מ"ג פרדניזון ליום ואופק לא ורוד במיוחד. לאור המצב החדש שנקלעתי אליו, ותוך הבנה שהפתרון האחרון של הרופאים הוא ניתוח להסרת המעי הגס החלטתי לנסות משהו אחר ופניתי למצוא לי מענה ברפואה המשלימה. בחיפושי הגעתי לניר סלומון. התחלתי טיפול בפורמולה של צמחי מרפא וטבליות כרוכומין (שעליהן ניר ביצע מחקר קליני גדול), שיניתי את התזונה היומיומית שלי לחלוטין ואימצתי את עקרונות המקרוביוטיקה ועברתי דיקור אחת לשבוע. השינוי הראשוני היה מהיר מאוד עם הפסקת הדימומים הרבים שהיו מתלווים ליציאות, הפחתה בכמות הריצות לשרותים ובהדרגה התחזקות כללית של הגוף. שנה וחצי קדימה, כיום, שנת 2016, למעט פרומולת צמחים וכדורי כורכומין איני נוטל תרופות כלל (על דעתי) התחושה הכללית היא כמעט של אדם בריא, אמנם תסמיני המחלה לא חלפו כליל אבל כל יום שעובר ניתן להבחין בשיפור. אני ממליץ לכל חולי הקוליטיס לבחון אפשרויות טיפול מעבר לטיפול התרופתי. מסתבר שאפשר גם אחרת....
מטופל
"Dear Nir,
Ever since I have been undergoing colonoscopies (some 12 years), for the first time last week I had a result of no polyps. Undoubtedly, the three years treatment with curcumin has been a success. Thank you very much for your treatment.
Sincerely yours, R"

מייל מחולת קוליטיס :

בוקר טוב ניר,
אין מילים שיוכלו לתאר את הערכה שלי למקצועיות שלך ויכולת האבחנה שלך אפילו שהפעם לא הגעתי למרפאה!!
אתה מצליח כל פעם מחדש לייצב אותי בזמן ככ קצר וזה לא מובן מאליו, בטח עם עבר כמו שלי שחודשים על גבי חודשים ניסו בכל מיני שיטות..
ביציאות של הבוקר היה לי פעם אחת ממש טיפונת דימום ואתמול בסהכ הייתי רק בבוקר בשירותים, השיפור הוא מדהים!!
עם דמעות בעיניים מודה לך כל כך!!
"יפעת נטלה מספר סוגי טיפולים לקוליטס לרבות טיפול ביולוגי אך לא בשום שלב לא הגיבה באופן משמעותי. לאחר שהחליטה להפסיק את הטיפול ועדכנה אותי ברצונה לפנות לרפואה משלימה, המלצתי שתפנה לניר, בעיקר בשל שיתוף הפעולה הצמוד והעדכון הדדי בינינו. בנוסף יש לציין שניר מתמצא היטב בעקרונות הטיפול הרפואי הקונבנציונלי במחלות מעי דלקתיות ויודע להסתמך על תוצאות בדיקות המעבדה, ההדמייה ואנדוסקופיות שמכוונות גם את הטיפול שלי"
פרופסור אורי קופילוב
מומחה למחלות מעי דלקתיות ורופא בכיר מכון הגסטרו שיבא
”ניר הציג יכולות קליניות יוצאות מגדר הרגיל,אתיקה מקצועית ומסירות טיפולית ועשה למרות שכרופאה קונבנציונאלית איני יכולה להתחיל להבין את הרפואה שבה הוא מטפל, פלאים בטיפול במחלת הקרוהן של בני. למדתי להאמין ביכולתו הקלינית המצוינת ובשיקול הדעת המקצועי שלו”.
טלי בן גלים​
אמא של ילד עם קרוהן שטופל במרפאה
היי, שמי מאיה מאזור השרון בת 34 אמא ל3 בנים.  הגעתי לניר לפני כשנה בעקבות המלצה בפייסבוק , בזמן הזה הייתי חולה בקוליטיס כשנה וחצי , מצבי הבריאותי הדרדר מיום ליום ,טופלתי ביומירה(מעל חצי שנה ), אסקול , פנטסה, סטרואידים וכלום לא עזר. איבדתי דם רב ונזקקתי לעירויי ברזל, הדלקת גדלה במעי הגס ומיום ליום נוספו עוד סנטמרים רבים של דלקת שהולכת ומתפשטת ולא מראה שום סימן לעצור, בהתייעצות עם הרופאה המטפלת הומלץ להגדיל את מינון היומירה לפעם בשבוע.  מאדם בריא, עסוק , שמח הפכתי לאדם שלא מסוגל לצאת מהבית, עם קושי לתפקד בעקבות המחלה ,תלויה בנרות ואין ספור כדורים ביום . כשפניתי לניר אני חייבת לומר שהייתי די סקפטית כי מבחינת הרפואה הקונבנציונלית עשיתי כל מה שאפשר אך לא היה לי מה להפסיד באותו שלב  ובגישה הזו הגעתי . ניר היה קשוב וסבלני , הסביר לי על המחלה ועל דרכי הטיפול בהם הוא מאמין, יצאתי לדרך עם קפסולות טבעיות וקבענו להיפגש שבועיים לאחר מכן.  יומיים לאחר המפגש בנינו ולקיחת הקפסולות מצבי התחיל להשתפר ולאחר שבועיים הכאבים פסקו והיציאות היו כמו לפני שנה וחצי , חזרתי לתפקד ... חמישה חודשים לאחר לקיחת הקפסולות ביצעתי בדיקת קלפרוטקטין שקבעה שלא קיימת דלקת יותר. אין מאושרת ממני שהגעתי לניר שהחזיר את חיי למסלול. במכתבי אני פונה לכל  החולים שהיו כמוני לפני כשנה וחצי שלא כל כך מאמינים שמשהו יכול לעזור חוץ מהרפואה הקונבנציונלית אני מבקשת מכם לנסות!!! לא תצטערו!!! מי כמוני יודעת ומכירה את הסבל שבמחלה הזו , בבקשה תעשו לעצמכם טובה גדולה ותעזרו לעצמכם. רק בריאות
מאיה
ריפוי של דלקת קוליטיס
”ניר הציג יכולות קליניות יוצאות מגדר הרגיל,אתיקה מקצועית ומסירות טיפולית ועשה למרות שכרופאה קונבנציונאלית איני יכולה להתחיל להבין את הרפואה שבה הוא מטפל, פלאים בטיפול במחלת הקרוהן של בני. למדתי להאמין ביכולתו הקלינית המצוינת ובשיקול הדעת המקצועי שלו”.
טלי בן גלים​
אמא של ילד עם קרוהן שטופל במרפאה
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
נטלי
מטופלת בקוליטיס
"ההתקף קוליטיס האחרון שלי היה הגרוע ביותר מזה 20 שנה.  סימפטומים שלא הפסיקו לרגע ולא הגיבו לתרופות נרגעו לחלוטין אחרי שבועיים של טיפול"
מורן
מורן, מורה ליוגה
"לניר סלומון שלום רב, אני רוצה להודות לך על כך שעזרת לבתי בטיפול בבעיית כאבי הבטן. שנים רבות (כ-8 שנים) סבלה בתי אילנה מכאבי בטן קשים מספר פעמים ביום. כל פעם הכאבים עברו לצד אחר של הבטן. עשו לה בדיקות רבות כמו אולטרה סאונד, ונתנו לה תרופות שונות נגד כאבי הבטן אבל אלה לא עזרו כלל. הגענו לניר בעקבות הפניה של רופאת הגסטרו שטיפלה בבתי. כבר לאחר כשלושה שבועות חל שיפור דרמטי במצבה. התקפי כאבי הבטן התמעטו ונרגעו וכעבור חודשיים הן נעלמו כמעט לגמרי! עכשיו כבר שנה וחצי שכמעט ולא היו התקפים ואילנה מרגישה מצוין ולא החסירה אף יום לימודים או חוג. אילנה ממשיכה לקחת את צמחי המרפא שניר הכין עבורה ולהגיע לדיקור אחת לחודש.  הטיפול שעושה ניר סלומון עזר לה מאוד,ואנחנו מודים לו מקרב לב על עזרתו הרבה. המון המון תודות
מגברת צ'יצ'לניצקי
מאשדוד
"אם אתם סובלים מבעיות קטנות כגדולות במערכת העיכול ונואשתם מהרפואה הקונבנציונלית, אין צורך להשלים עם מר גורלכם. רק מי שסובל מבעיות וכאבים כרוניים במערכת העיכול יודע כמה הדבר משליך ומשפיע על חיי היום-יום. לפני כשנה וחצי בתי הבכורה החלה לסבול מכאבי בטן, התכווצויות, שלשולים והקאות. רופא גסטרו איבחן דלקת במעי על סמך בדיקות דם ואולטרסאונד. לדבריו הדלקת אמורה לחלוף מעצמה. ובכן, הדלקת לא עברה והתיפקוד בצל התופעות המעיקות נהיה בלתי נסבל.פנינו לרופאת המשפחה עם כל הנתונים ובתי קבלה טיפול אנטיביוטי רחב – טווח. האנטיביוטיקה היתה חזקה וגרמה לתופעות לואי ובנוסף הבעיה לא נפתרה.התייעצנו עם רופא מומחה בתחום שטען שיש להמשיך בטיפול אנטיביוטי ולשנות כל פעם סוג עד שנקלע למטרה. בשלב זה היה ברור שאנחנו לא בדרך הנכונה. האנטיביוטיקה הזיקה יותר משהועילה, מה גם שהבנו שאין דרך ברורה, הטיפול על דרך ניסוי וטעייה כאשר הילדה בתווך. בנסיון להבין יותר התחלתי לקרוא מאמרים וכתבות בנושא ותוך כדי "שוטטות" נתקלתי באתר של ניר סלומון, מומחה ברפואה סינית ומתמחה בבעיות מערכת העיכול. שלחתי מייל, פרטתי את המקרה ובסופו שאלה - האם יש בידיך לעזור לנו? קיבלתי תשובה מיידית מניר שאכן הוא יכול לעזור. הגענו לפגישה ואחרי תיחקור מעמיק בתי החלה סדרת טיפולים אחת לשבוע, שכללה דיקור ותרופות צמחיות שניר רוקח במרפאתו. לאחר כשבועיים חלה הטבה, ההתכווצויות והכאבים שליוו אותה יותר משנה החלו להירגע ולאט לאט להיעלם. כיום בתי חזרה לתפקוד מלא ורגיל ואינה סובלת מתסמינים כלל! ניר סלומון עזר לבתי במקום שאחרים נכשלו. לניר, תודה שהחזרת את החיוך לפניה של בתי".
אורלי
אני חיה עם הקוליטיס שלי כבר 20 שנה שבמהלכן הקוליטיס בא לבקר כל מס שנים. טופלתי אצל טובי הרופאים והפרופסורים שיש בארץ במגוון רחב מאד של סוגי טיפולים. תמיד הייתה בי התודעה שכל מה שאני אוכלת חייב להשפיע על המעיים (לפני 20 שנה זה היה פחות ברור) אז כמובן שעם השנים למדתי מה טוב ונכון לי לאכול, אבל בזמן התפרצות זה לא מספיק.. והפתרון שהרפואה המערבית נותנת היא סטרואידים שהתופעות לוואי ידועות.. בהתפרצות האחרונה לאחר שילדתי את בני, שוב הגעתי למצב שחייבים לקחת סטרואידים, אך הפעם גם הם לא הצליחו לגבור על ההתפרצות והתופעות שסבלתי מהם- ההתנפחויות, כאבי המפרקים, ירידה במשקל והחולשה.. כשבמקביל אני מטפלת בשלושה ילדים קטנים, רצה לשירותים 20 פעמים, שלא לדבר על להתעורר גם באמצע בלילה, משתדלת לא לצאת מהבית ואם הייתי חייבת אז יש פיספוסים... והכי שבר אותי שיום אחד הקשבתי לשיחה שהבת שלי בת ה-7 שיחקה עם הבובות שלה ב"מישפחה" והיא אומרת לבובה - "בואי צריך להזדרז כי אמא צריכה לשירותים" , כמה שהמצב שלי השפיע על חיי היום-יום שלהם... אז קודם כל נשבעתי כי אני לא ממשיכה לקחת סטרואידים ומחפשת אלטרנטיבה אחרת ואז שמעתי עליך, ניר, שמבחינתי היית המוצא האחרון שלי. הגעתי אליך שבורה ומיואשת ואתה עם הצניעות שלך, הנעימות, הידע והמומחיות בקוליטיס שבתה אותי והחלטתי שכל מה שתגיד לי לעשות אני אומרת אמן, אמרת לי בפגישה הראשונה שעד חודש אני ארגיש את השינוי הראשוני, וכך היה, בדיוק לאחר חודש כשהבן שלי חגג שנה הגיע השינוי וכבר רק 4 פעמים רצתי לשירותים וזאת הייתה תחושה מדהימה!!! אז כן, צריכים להקפיד לקחת את תערובת הצמחים והתרופות שאתה נותן ולבוא לעשות דיקור והנה אני מתפקדת, הקוליטיס חזר לתרדמת והחיים נראים אחרת!! אז חולי קוליטיס יקרים, יש מוצא, צריכים רק לפתוח את הראש ולקבל לחייכם את הבן אדם המדהים הזה- ניר סלומון!! באהבה גדולה
עינת טופז
לכל מי שסובל מבעיות מעיים אני ממליצה בחום גם על ניר סלומון, מומחה ברפואה סינית לבעיות העיכול שמאז שאני לוקחת את טבליות הכורכומין שלו לא סבלתי מהתקף (טפו טפו..)  מיכל אנסקי.
מיכל אנסקי
"הי ניר, ברצוני להודות לך מאד על הטיפול. אין שום ספק שהטיפול שרקחת לי, הכדורים והכורכומין בצירוף האבקה עשו עמי פלאים. לדעתי, זו הסיבה היחידה במצבי השתפר עד כדי כך, שכרגע אני לא זקוקה לטיפול ביולוגי. "
רחל
הייתי מטופלת אצל ד"ר אלזה טיומני בעבר עקב אבחנה של תסמונת מעי רגיש קשה שהתפתח אצלי בגיל 18  (לפני כ-7 שנים) וליווה אותי מדי יום ביומו.  בעבר לקחתי את התרופה קולוטאל בהמלצתך והיא לא סייעה לי, בהמשך טופלתי בהיפנוזה רפואית בביה"ח תה"ש אך גם טיפול זה לא הועיל. לפני כ-10 חודשים באופן מקרי הגעתי לטיפולו של ניר סלומון, מומחה ברפואה סינית להפרעות מערכת העיכול בתה"ש. אני חייבת לציין כי בהתחלה הטלתי ספק רב בהצלחת הטיפול בגלל שאני חיה עם המחלה חלק נכבד מחיי והיא כבר הפכה לשגרה.  אצל ניר עברתי טיפולים של דיקור סיני ולקחתי צמחי מרפא. תוך חודשיים התחלתי להרגיש שיפור משמעותי במצבי, וכיום אני יכולה להגיד שהתסמינים כמעט ונעלמו לחלוטין. אמנם התסמינים חוזרים לעיתים במצבי סטרס מוגברים או במקרים חריגים אך באופן כללי אני מרגישה מאוד טוב, מנהלת חיים תקינים ואפילו שוכחת שסבלתי בעבר מהמחלה. מיותר לציין שבעקבות זאת אורך חיי השתנה לטובה משמעותית. אני כותבת לך את המכתב כדי שתוכלי להמליץ על טיפול זה למטופלייך בעתיד! בברכה, עדי רינגולד
רחל
ניר שלום, מצרפת את תוצאות הסיגמו. מהשיחה עם הגסטרו הבנתי שהן טובות. שאני עדיין ברמיסיה ושאולי היה מדובר בארוע ויראלי.... לקח ביופסיות ויש לי פגישה עימו ב16 ליולי. אשמח להתרשמותך וגם תעדכן אם להמשיך עם הפורמולה העדכנית ושאר הכמויות. שוב תודה שעזרת לי להימנע מסטרואידים ושאר ירקות (-: ושבעצם בזכות הטיפול שלך אני כבר בריאה שנתיים !!! לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך ! שבוע טוב, ורד
ורד
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
הקודם
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים