NirSolomin-Logo

מחלות זיהומיות של מערכת העיכול

תוכן עניינים
צריכים עזרה?
פניה ישירה לניר סלומון

מחלות זיהומיות של מערכת העיכול

ניר סלומון – טיפול המערכת העיכול

מחלות זיהומיות במערכת העיכול

מהן מחלות זיהומיות של מערכת העיכול?

מחלות זיהומיות נגרמות על ידי וירוסים, בקטריות וטפילים שונים אשר יכולים לחדור לגופינו.   לאחר הדבקה יכולה להתפתח דלקת חריפה הכוללת שלשולים, כאבי בטן, הקאות ועוד.  במקרים רבים המזהם אינו נעלם, גם לאחר המחלה החריפה והופך ל"תושב קבע" המערכת העיכול שלנו.  במקרים אלו יש פגיעה כרונית במערכת החיסון של המעי וביכולת הפעולה שלו.

מהם הסימפטומים של זיהום כרוני?

זיהומים כרוניים יכולים להתבטא בהפרעות עיכול שונות כמו נפיחות, גזים, יציאות לא סדירות, רגישויות למזונות  שונים וכאבי בטן.  פעמים רבות מתלווה לכך חולשה, עייפות, כאבי גוף ושרירים, קושי בריכוז, מצב רוח ירוד, אלרגיות ונטייה לחלות בקלות.  התופעות האלו הינם תוצאה של הפרשת רעלנים על ידי המזהמים והחלשה של מערכת החיסון.

כיצד הרפואה הסינית יכולה לטפל במחלות אלו?

כדי לטפל היעילות בזיהומים כרוניים חשוב ביותר להתייחס לחולשה ולפגיעה במערכת החיסון ולא רק לתקוף את המזהם עצמו (כפי שנעשה בטיפול אנטיביוטי).  הטיפול כולל שילוב מדויק של צמחים אשר מחזקים את מנגנוני החיסון הטבעיים של המעי לצד צמחים בעלי תכונות אנטיביוטית ואנטי-פרזיטיות.  מטופלים רבים שסבלו מסימפטומים במשך שנים רבות ושלא הייתה להם אבחנה ברורה מצליחים להתגבר בעזרת טיפול זה.

טיפול טבעי מערכת העיכול וקוליטיס
לשיחה וקביעת תור מלאו פרטים
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הייתי בכיתה ח' כשגילו אצלי את הקוליטיס. עד אז סבלתי מדימומים וכאבים נוראיים והתרופה הראשונה והיעילה ביותר הייתה סטרואידים. היו לי מאז תרופות שונות ומגוונות שאף אחת מהן לא הפסיקה את הדלקת לטווח ארוך ותמיד חזרתי לסטרואידים. בסופו של דבר, המצב רק החריף ולא יכולתי להפסיק להשתמש בסטרואידים. תופעות הלוואי והנזק לטווח ארוך אילצו אותי לחפש תרופה אחרת, כזו שתעבוד. כמפלט אחרון הגעתי לכאן אחרי 3 שנים סוף סוף מצאתי מענה אמיתי. הדלקת הפסיקה ואני נקייה מסטרואידים כבר חודשיים, שזה בכלל לא מובן מאליו. בנוסף, זכיתי לטיפול מסור ואישי ( גם למחוץ לשעות העבודה של המרפאה. יכולה להתקשר ולכתוב מייל ולבקש עצה ולעדכן כל הזמן וזה חשוב לא פחות. לסיכום אני יכולה לומר, תודה ​
חנה פילצ'ה​​
חנה פילצ'ה​​קוליטיס - דלקת מעי​​
קרא עוד
"הרגשתי איך איכות החיים שנפגעה הולכת ומשתפרת מיום ליום עד שהגעתי לרמיסיה המיוחלת“
רבקה
רבקהכאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
שמי רבקה ואני אם למתבגר בן 15. אנחנו מטופלים במרפאה של ניר ממאי 2014 אחרי שחיפשנו ללא לאות מישהו שיעזור לטל להחזיר לעצמו את איכות החיים של מתבגר נורמטיבי... טל סבל מכאבי בטן עזים ושלשולים קשים ובעצם בילה את רוב היום בשירותים. הוא הפסיד טיולים, מסיבות, ביה"ס ובעצם הרבה מהחיים עצמם. טל עבר את כל הבדיקות: גסטרו, קולונוסקופיה והיה בביקורים אצל רופאים מומחים. התשובה היתה שאין תשובה. הכל תקין. אולי זה פסיכולוגי? נשאלנו שוב... עד שהגענו לניר וכמעט במטה קסמים עם הסבר על מה שקורה במערכת העיכול, שילוב של דיקור, כורכומין פרוביוטיקה ופורמולה - החיים של טל השתנו ללא הכר. הוא חזר להתאמן, לביה"ס, לחברים לטיולים ונסע לחו"ל עם הפורמולות ודאג לקחת אותן.. ובאמת מלבד ארועים בודדים הוא ממשיך כבר כחצי שנה להינות מאיכות חיים. שימשיך כך...
מטופלת בריאה​כאבי בטן ושלשולים​
קרא עוד
"הגעתי לניר דרך האינטרנט, דיברה אלי העובדה שהוא מנהל את מחלקת הרפואה הסינית במכון הגסטרו בבית החולים תל השומר.   כשהגעתי אליו, סבלתי מעצירות קשה שאובחנה כמעי רגיז, כמעט לא יכולתי לאכול דבר וסבלתי מאד מכאבי בטן וכן גם מכאבים באיזור הסרעפת. ניר, בגישה מאד מקצועית ונעימה מיפה את המכאובים ושרטט תהליך מאד ברור ומעמיק בנוגע לריפוי שלי.  ידענו לאן אנחנו הולכים ולאן אנחנו שואפים להגיע ולא פחות חשוב, ניר ידע איך להגיע אל היעד. כעבור כמה שבועות, בתהליך נכון והדרגתי, חזרתי לאכול כל העולה על דעתי, נפסקו לגמרי הכאבים, וחזרתי לעצמי ולבריאות מלאה. ניר, בנוסף להיותו מומחה בדיקור ומצחי מרפא, הוא גם יודע כיצד לתמוך במטופל שלו מבחינה רגשית ונפשית, מה שהוא לא פחות חשוב מהדיקור עצמו. ניר הוא רופא סיני נהדר בזכות המכלול שלו. בתודה, מטופלת בריאה."
Previous
הבא
לקביעת תור במרפאה מלאו פרטים